Justyna Żyła i Piotr Żyła
East News

Justyna Żyła znów wbija szpilę byłemu mężowi! Wytknęła mu pewną przypadłość...

Justyna Żyła i Piotr Żyła
East News

Justyna Żyła zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją z czasów dzieciństwa. Jak wynika z wpisu zamieszczonego pod fotografią, nie była grzeczną dziewczynką! Oczywiście pod postem pojawiły się komentarze od fanów, na które celebrytka nie omieszkała nie odpowiedzieć. Nie zabrakło również... szpili, którą wbija byłemu mężowi! Była żona skoczka wytknęła mu pewną przypadłość. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi! 

Zobacz także: Marcelina Ziętek namiętnie całuje Piotra Żyłę. Internauci wspominają o Justynie Żyle 

Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi

Ostatnio o Justynie Żyle znów jest głośno. Dzięki kilku publikacjom, które zamieściła w mediach społecznościowych, wszyscy doskonale wiedzą, że pomiędzy celebrytką, a jej byłym mężem, panują bardzo chłodne relacje. Była żona skoczka już nie raz publicznie wytknęła Piotrowi Żyle, że ten wyrządził jej wiele krzywd, a nawet zarzuciła, że nie jest zainteresowany losem swoich dzieci. 

I kiedy wydawało się, że sprawa trochę ucichła, w mediach społecznościowych pojawił się nowy post Justyny Żyły. Na początku dowiedzieliśmy się, że była żona skoczka w dzieciństwie wcale nie była grzeczną dziewczynką! 

Moja osiemnastka 🤩
To z Nią wypaliłam pierwszego papierosa ,wypiłam pierwsze piwo 😅przez nią 👀15 lat nie jadłam niczego co było, pachniało kokosem 🤢ale to ona wysłuchiwała 🤗Moich wywodów ,problemów o zakochaniach itd🤔jak spałyśmy razem u babci to z szeroko otwartymi oczyma 👁👁👀(spała z otwartymi tak po prostu) potrafiła „słuchać „ mnie cała noc 😂🤩🤪 - czytamy we wpisie Justyny Żyły.

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy od fanów. Na niektóre z nich Justyna Żyła odpowiedziała. Jedna z internautek przyznała, że jej zdaniem, córka Justyny Żyły, jest bardzo podobna do mamy, na co celebrytka odpowiedziała: 

Karola? To ojciec i z wyglądu i charakteru. 

Ale Internautka dalej obstawała przy swoim. 

nieeeee... Cała ty

W tym momencie Justyna Żyła postanowiła wytknąć pewną przypadłość byłego męża. 

nie... ojciec łysieje, a ona ma włosów do pozazdroszczenia.

Myślicie, że będzie odpowiedź Piotra Żyły?

 

Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi
Instagram

O tym, że Justyna Żyła nie ma dobrych relacji z byłym mężem, wiadomo nie od dziś. Mamy nadzieję, że kiedyś byłym partnerom, uda się jeszcze dojść do porozumienia...

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48