Justyna Steczkowska wraz z całą rodziną wyjechała na rajskie wakacje! Gwiazda postawiła na jeden ze swoich ulubionych kierunków - Chorwację. Na Instagramie wokalistki pojawiły się gorące zdjęcia - Justyna zaprezentowała się w seksownym kostiumie kąpielowym. Fani są zgodni - Steczkowska ma najlepszą figurę w polskim show-biznesie. Zgadzacie się? Zobaczcie sami fotki!

Reklama

Justyna Steczkowska na wakacjach z rodziną!

Przed Justyną Steczkowską pracowity czas - planuje premierę nowego singla, koncerty, ale przede wszystkim - jej córka Helena idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Jak wiadomo, to dla każdego rodzica ogromny stres. Dlatego na miesiąc przed cała rodzina wybrała się na rajskie wakacje! Justyna pokazała kilka gorących zdjęć na swoim Instagramie. Jej internauci są pod wielkim wrażeniem figury gwiazdy - rzeczywiście, jest rewelacyjna!

Piękne zdjęcia, wspaniała figura - napisała Anna Kalczyńska. Inni internauci potwierdzają jej opinię:

Mam pytanie ...jakim cudem ma Pani cały czas chyba najlepszą figurę wśród piosenkarek? To jest bezczelność

Najlepsze nogi polskiego show-biznesu

Wow! Jestem pod wrażeniem jaką ma Pani figurę.

Co za figura, obłęd

Jeszcze tylko kilka dni... Potem podwójne tempo pracy, żeby zdążyć ze wszystkim. Nowy singiel, sesja, próby, nagrania i... przygotowania do 1 klasy szkoły podstawowej - napisała Justyna pod fotką.

Mała Helena, która ma za sobą już debiut w roli modelki, zachwyca na wakacjach pięknymi, dziewczęcymi sukienkami, stworzonymi przez Justynę.

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama