Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami
Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami
Obłędna!
1/4
Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami

Justyna Steczkowska może się poszczycić nie tylko poruszającym i ujmującym głosem, ale również zniewalającą figurą. Piosenkarka od lat zachwyca doskonałą sylwetką. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że jest mamą aż trójki dzieci! Najmłodsze z nich, Helenka, przyszło na świat zaledwie 5 lat temu! Dziewczynka miała być prezentem dla męża Justyny Steczkowskiej, Macieja Myszkowskiego, który wygrał walkę z nowotworem.

 

Zobacz: Historia miłości Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego to gotowy scenariusz na film!

 

Justyna Steczkowska nie tylko na scenie prezentuje się zjawiskowo i zmysłowo. Również na co dzień gwiazda bardzo dba o swój wizerunek. Ostatnio przyłapano ją na spacerze w kreacji, która tylko na niej mogła wyglądać tak obłędnie! Nie tylko przód był tak odważny. Zobaczcie na następnych zdjęć tył tej kreacji! Nie pożałujecie!

 

POLECAMY: Jaka mama, taka córka! Wystrojona Justyna Steczkowska z córką Helenką i synem na obiedzie. ZDJĘCIA

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami

Justyna Steczkowska zadała szyku w długiej, kwiecistej sukni z licznymi rozcięciami. Kreacja doskonale podkreśliła jej długie nogi oraz smukłe ramiona. Justyna Steczkowska prezentowała się jak prawdziwa diva! Jednak to nie głębokie rozcięcia zrobiły na nas największe wrażenie. Zobaczcie na następnym slajdzie, o co nam chodziło...

3/4
EOS

Justyna Steczkowska doskonale wie, że ma piękne ciało i nie boi się go eksponować! Ta sukienka odsłoniła nie tylko jej zgrabne nogi, ale przede wszystkim zmysłowe plecy. Mąż Justyny Steczkowskiej musi pękać z dumy, że ma przy swoim boku tak zjawiskową kobietę. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno para była w separacji. Małżeństwo dało sobie czas, aby poukładać i przemyśleć pewne sprawy. Wygląda jednak na to, że miłość znowu kwitnie. Wystarczy tylko spojrzeć na Justynę: tak wygląda zakochana i szczęśliwa kobieta!

 

Zobacz: Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska znowu razem?! W sieci pojawiły się zaskakujące nagrania!

4/4
EOS

Podoba wam się jej kreacja? Na nas zrobiła spore wrażenie!

Więcej na temat Justyna Steczkowska