Justyna Steczkowska zaśpiewa z Dodą?!
Napisała też, czy wybaczyła Dodzie!
1/5
Justyna Steczkowska, Doda
East News

 

Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku podczas 27. finału WOŚP, podczas których prezydent miasta Paweł Adamowicz, zginął z rąk nożownika, Doda wpadła na pomysł zorganizowania koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Jego celem jest walka z przemocą, hejtem i nienawiścią, która jest tak wszechobecna w naszym życiu. W akcje zaangażowało się mnóstwo gwiazd, jednak kilka odmówiło - na scenie nie zobaczymy Edyty Górniak czy Agnieszki Chylińskiej. Wiadomo już jednak, czy Justyna Steczkowska, z którą kiedyś Doda była skłócona, zdecydowała się na udział w koncercie. Artystka wydała oficjalne oświadczenie! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Doda wyciągnęła rękę do Justyny Steczkowskiej i innych gwiazd. Koniec wojen! Tylko we "Fleszu"!

2/5
Justyna Steczkowska zaśpiewa z Dodą?!

 

Justyna Steczkowska opublikowała bardzo szczery wpis na Instagramie, w którym po raz pierwszy szczerze odniosła się do spekulacji, czy pojawi się na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Okazuje się, że tak!

 

NIE zabraknie mnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy... Martwi hejt, który towarzyszy koncertowi, a przecież cel jest odwrotny. 😢

 

Justyna Steczkowska
Instagram
Instagram

 

Zobacz: Doda wyciąga rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej! "Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe"! 

3/5
Justyna Steczkowska na planie programu "W obiektywie Justyny Steczkowskiej"
mat. prasowe

 

Justyna Steczkowska podkreśliła jednak, żeby organizatorzy koncertu mieli na uwadze jej występy. Już w lutym gwiazda rusza bowiem w aż dwie trasy! Przy okazji napisała o wybaczeniu Dodzie. Jej słowa poruszają.

 

Zobacz: Biel wraca do łask! Przełam ją mocnym akcentem tak jak Justyna Steczkowska!

4/5
Ubierz się jak Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska przyznała, że już dawno wybaczyła Dodzie! Przypomnijmy, że artystki żyły w konflikcie podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 

Wybacza się w swoim sercu 💟 w ciszy bez kamer i fleszy... i to zrobiłam po zakończeniu programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" dla własnego dobra i dobra Doroty. 

 

Zobacz: Justyna Steczkowska pokazała wyrzeźbiony brzuch po trzech ciążach. Wymowny komentarz Anny Lewandowskiej! 

5/5
Justyna Steczkowska

 

Justyna Steczkowska zdradziła, że jej droga do wybaczenia nie była łatwa.

 

Trwało to prawie pół roku. Pomogli mi w tym mądrzy ludzie i książki, ale przede wszystkim moja chęć przemiany tych trudnych emocji. Warto było się z tym zmierzyć i oczyścić serce. 💟 Żeby móc nadal tworzyć muzykę z czystą intencją.
Powodzenia Dorota. 🍀

 

Doda już podziękowała Justynie.

 

Doda
Instagram
Instagram

 

 

Cieszy was decyzja Justyny Steczkowskiej?

 

Zobacz: Steczkowska zaśpiewała piosenkę Kory i tak zaczęła się jej kariera. Pożegnała gwiazdę wzruszającym wpisem! 

Więcej na temat Doda Justyna Steczkowska