Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub. Kreacja panny młodej była nietypowa

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są już po ślubie! Radosną informacją podzieliła się sama wybitna biegaczka narciarska na swoich profilach społecznościowych! 

Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli ❤️ #justmarried - napisała w piątkowy wieczór

Justyna Kowalczyk pokazała również swoją wyjątkową kreację ślubną! Nie jest to standardowy wybór, po który sięgają przyszłe panny młode. Zobaczcie, jak prezentowała się tego wyjątkowego dnia!

Zobacz także: Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Czy data ślubu zostanie zmieniona przez epidemię!?

Justyna Kowalczyk wzięła ślub

Wygląda na to, że pandemia nieco pokrzyżowała ślubne plany Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Według pierwszych informacji, jakie pojawiły się w mediach, wyjątkowy dzień pary miał odbyć się jeszcze w maju: 

W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony - powiedział były trener Justyny Kowalczyk, Aleksander Wieretielnyw rozmowie z dziennikarzem rosyjskiego serwisu skisport.ru. 

Ostatecznie ceremonia ślubna odbyła się 24 września 2020 roku, o czym osobiście poinformowała na swoim profilu Justyna Kowalczyk. Zamieściła radosny wpis: 

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli ❤️ #justmarried

Dołączyła również zdjęcie, na którym zaprezentowała przepiękną czerwoną kreację. Panna młoda tego dnia miała również bukiet ze słoneczników.

- To jest najmilsze, co zobaczyłam dziś w internetach! Bądź szczęśliwa, dziewczyno!
- Gratulacje od nas, cudnie wyglądasz ❤️
- Tak bardzo się cieszę ❤ Pani jest wspaniała. Mąż cudowny - na profilu sportsmenki pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów.

My również życzymy młodej parze wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz także: Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub! Zobaczcie przepiękną i nietypową kreację panny młodej

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli sekretny ślub. Biegaczka narciarska pokazała przepiękne zdjęcie w ślubnej kreacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Kowalczyk - Tekieli (@nartowa.pani)

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli nie mówią wiele o swoim życiu prywatnym i starają się oddzielać życie prywatne od zawodowego, jednak co jakiś czas umieszczają swoje wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. 

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk

 

Więcej na temat Justyna Kowalczyk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43