Justin Bieber
Instagram
1/4
East News

 

Justin Bieber przeżywa właśnie najpiękniejsze chwile w swoim życiu, czego nie można powiedzieć o jego byłej partnerce. Selena Gomez wyszła niedawno ze szpitala psychiatrycznego, gdzie lekarze próbowali wyprowadzić ją z załamania nerwowego. Artystka do tej pory nie otrząsnęła się po rozstaniu z Justinem Bieberem. Z kolei ten nie dość, że znalazł już pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin, to jeszcze wziął z nią ślub!

 

Zobacz także: Hailey... już nie Baldwin! Właśnie zmieniła nazwisko na Instagramie

 

Ostatnio wokalista zdecydował się na bardzo szczery wpis na Instagramie. Justin Bieber nigdy tak wiele nie mówił o swoim małżeństwie. Obawiamy się jednak, że może on zranić Selenę Gomez.. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

 

POLECAMY: Hailey Baldwin zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić

2/4
Instagram

 

Justin Bieber postanowił opublikować wpis na Instagramie, w którym zdradził, jak spędził Święto Dziękczynienia. W tym roku było ono dla niego wyjątkowe. Po raz pierwszy spędzał je bowiem ze swoją żoną. Justin Bieber postanowił podzielić się z fanami refleksją na temat miłości.

 

- Moje pierwsze Święto Dziękczynienia jako żonatego mężczyzny. Pierwszy raz dwie rodziny zasiadły przy jednym stole. Związki są trudne, a miłość nie zawsze jest łatwa, ale dziękuję Jezusowi, że pokazuje mi dobrą drogę. Każdego dnia się uczę, staram się być bardziej jako on: cierpliwy, dobry, wyzbyty egoizmu, mam jeszcze tyle do zrobienia! - napisał Justin Bieber.

 

Myślicie, że pisząc o trudnej miłości, miał na myśli tę, która łączyła go z Seleną Gomez?

 

Zobacz także: Przyjaciele zdradzili, co Selena Gomez zrobiła po ślubie Justina Biebera. Ma depresję?

3/4
Instagram

 

Niedawno w internecie pojawiły się także zdjęcia zrobione podczas urodzin Hailey Baldwin. Widać na nich, że oboje są bardzo szczęśliwi. Plotka głosi, że niebawem zostaną rodzicami. Ile w tym prawdy? Czas pokaże! 

4/4
Justin Bieber
East News

 

Z kim według was powinien być Justin Bieber? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!