Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach Selena Gomez urodziny Justin Bieber, Hailey Baldwin,
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Instagram
Czy jest załamana?
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Instagram

 

Jak Selena Gomez zareagowała na zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin? Jeszcze na początku tego roku piosenkarz spotykał się z Seleną, z którą wydawało się, że jest bardzo szczęśliwy. Para rozstała się jednak w marcu, a Justin znalazł pocieszenie w ramionach swojej ex, Hailey Baldwin. Justin spotykał się z modelką w 2016 roku. Później ich drogi się rozeszły. Ostatnio jednak znów między nimi zaiskrzyło, wrócili do siebie, a po miesiącu spotykania się, Justin Bieber postanowił oświadczyć się ukochanej. Ponoć uważa, że Hailey Baldwin to ta jedyna!

Justin jest w naprawdę dobrym miejscu i opowiadał przyjaciołom, że nigdy nie był bardziej pewny co do kobiety w jego życiu. Jest bardzo zakochany w Hailey. Świetnie się dogadują, tak samo myślą o swojej wierze i wiedzą, czego chcą w swojej przyszłości. Trochę czasu zajął im powrót do siebie, ale wiedzą, że warto było poczekać. Nie mogą się doczekać, aż będą mężem i żoną! - mówią znajomi Justina w amerykańskich mediach.

A jak na zaręczyny Justina zareagowała jego ex? Co słychać u Seleny?

 

Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin. Sprawdźcie, kto zaśpiewa na weselu!

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
East News

Pod koniec 2017 roku Justin znów zaczął spotykać się z Seleną Gomez. Wydawało się, że tym razem wszystko ułoży się i para zdecyduje się na ślub. Fani pary byli zachwyceni ich powrotem do siebie. Jednak w marcu znów się rozstali, a Justin szybko znalazł nową miłość. Selena jest sama i była w szoku, gdy dowiedziała się o decyzji byłego chłopaka. 

Oniemiała, gdy usłyszała, że Justin poprosił Hailey o rękę. Nie może w to uwierzyć, bo nie sądziła, że to poważna relacja - mówił informator serwisu HollywoodLife.com.

Z kolei inne źródła donoszą, że Selena Gomez dowiedziała się o wszystkim, gdy przebywała na jachcie ze znajomymi i nie przejęła się newsami, które pojawiły się w sieci. Z filmików jej znajomych wynika, że nadal świetnie się bawiła. 

A jak Selena spędziła swoje 26 urodziny, które odbyły się kilka dni temu?

3/4
Selena Gomez urodziny
Instagram

22 lipca Selena skończyła 26 lat. Gwiazda bawiła się z przyjaciółmi i rodziną na jachcie, gdzie zorganizowała imprezę we włoskim klimacie.

Impreza na jachcie była bardzo kameralna. Na pokładzie byli tylko najbliżsi przyjaciele i kilku członków rodziny. Szef kuchni na pokładzie zrobił pyszne włoskie jedzenie, w tym makaron z serem. Kelnerzy ubrani byli w smokingi, by nadać imprezie elegancki klimat - mówi informator E!News.

Po imprezie dla rodziny, Selena bawiła się z przyjaciółkami do późnych godzin nocnych. Wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną, a zdjęciami z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda nie przejmuje się informacjami o swoim ex albo... udaje, że jej to nie boli.

4/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Choć Justin Bieber i Hailey Baldwin nie ukrywają swojego związku i planują już ślub, wszystko wskazuje na to, że najważniejsza kobieta w życiu muzyka, nie akceptuje jego związku. Okazuje się bowiem, że Pattie Malette, mama Justina Biebera, nie jest zadowolona z tego, że jej syn tak szybko oświadczył się nowej ukochanej. Ona sama zawsze lubiła Selenę i uważała, że to z nią powinien być Justin! Myślicie, że Justin i Selena po raz setny wrócą do siebie?

Zobacz: Mama Justina Biebera NIE akceptuje jego związku z Hailey Baldwin? Nie uwierzysz, co zrobiła!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber