Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyny Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się Justin Bieber z mamą na rozdaniu nagród Justin Bieber, Hailey Baldwin,
Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
East News
1/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
East News

Kłopoty w raju! Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się i są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale okazuje się, że mama muzyka nie akceptuje ich związku! Dlaczego?

Fani Justina Biebera zauważyli, że Pattie Malette nie skomentowała zaręczyn syna z piękną modelką, co może świadczyć o tym, że nie akceptuje tego związku! Mało tego, okazuje się, że zdanie: "Tak, jestem mamą Justina Biebera", które znajdowało się w jej BIO na Instagramie i Twitterze, zniknęło z social mediów mamy Biebera. Skąd taka decyzja? Czy mama muzyka jest zła na niego, że tak szybko zdecydował się na zaręczyny z piękną modelką? Przypominamy, że na początku tego roku Justin był jeszcze z Seleną Gomez, z którą rozstał się w marcu. Kilka tygodni później zaczał być widywany z Hailey Baldwin, a w tym miesiącu poprosił ją o rękę. Czy ten związek ma szansę na przetrwanie? I dlaczego mama Biebera ewidentnie im nie kibicuje? Zobacz kolejne slajdy!

Zobacz: Znamy szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin. Sprawdźcie, kto zaśpiewa na weselu!

2/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyny
Instagram

Justin Bieber spotykał się z Hailey Baldwin w 2016 roku. Później para kilka razy zrywała i wracała do siebie. Pod koniec 2017 roku Justin znów zaczął spotykać się z Seleną Gomez, która zawsze była jego wielką miłością. Para przez wiele lat kłóciła się i wracała do siebie. Fani pary byli szczęśliwi z powodu tego, że ich idole znów się spotykają. Wydawało się, że tym razem wszystko ułoży się i para zdecyduje się na ślub. Niestety w marcu wyszło na jaw, że podjęli decyzję o rozstaniu. Justin nie rozpaczał długo. Związał się z Hailey Baldwin, której oświadczył się zaldwie po miesiącu spotykania się. Selena była w szoku, gdy się o tym dowiedziała:

Oniemiała, gdy usłyszała, że Justin poprosił Hailey o rękę. Nie może w to uwierzyć, bo nie sądziła, że to poważna relacja - mówił informator serwisu HollywoodLife.com.

Co Justin napisał po zaręczynach z Hailey? I dlaczego jego mama tym razem nie kibicuje jego związkowi?

3/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Instagram

Justin jest zakochany w swojej nowej ukochanej, której niedawno się oświadczył. Co napisał o niej na Instgaramie?

Jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić życia z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze się uzupełniamy. To zabawne, ponieważ teraz, z tobą, wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo, napisał Justin.

Co jeszcze wiadomo na temat jego nowego związku?

4/5
Justin Bieber z mamą na rozdaniu nagród
East News

Pattie Malette, mama Justina Biebera, zawsze chętnie komentowała jego życie prywatne. Tym razem milczy. Fani zaczęli pytać ją na Instgaramie, co sądzi o związku syna i jego decyzji o zaręczynach. Pattie Malette była bardzo tajemnicza. Napisała tylko raz: "Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia..."

Nie jest w końcu tajemnicą, że Pattie zawsze lubiła Selenę i uważała, że to ona zasługuje na to, żeby być z jej synem... 

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin,
East News

Ostatnio pojawiły się plotki, że Justin Bieber i Hailey Baldwin zdecydowali się na tak szybkie zaręczyny, ponieważ modelka jest w ciąży! Jeden z reporterów nawet spytał o to ostatnio muzyka, ale Justin nie odpowiedział na to pytanie i zareagował bardzo nerwowo na całą sytuację. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zobacz: Nowa partnerka Biebera jest w ciąży? Gdy Justin usłyszał to pytanie, mocno się zdenerwował!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber