Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mimo tego, że są gwiazdami młodego pokolenia, nie należą do tej grupy, która nadmiernie pokazuje swoją prywatność. Tym bardziej zdjęcia paparazzi, na których okazują sobie czułość, wzbudzają emocje ich fanów. Aktorzy zostali przyłapani wieczorową porą w Warszawie!

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przyłapani na czułościach

Związek Julii Wieniawy oraz Nikodema Rozbickiego był wielkim zaskoczeniem. Zakochani długo nie afiszowali się tym, że mają się ku sobie. W dalszym ciągu wolą swój związek zachowywać dla siebie i rzadko dzielą się wspólnymi zdjęciami. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu nie dzielą się tym, co u nich słychać. Ostatnio Julia Wieniawa zrobiła Nikodemowi Rozbickiemu niespodziankę z okazji urodzin. Z kolei Nikodem Rozbicki zdradził, jakim kierowcą jest Julia Wieniawa, po tym, jak w mediach ukazały się zdjęcia Julii Wieniawy w nowiutkim Porsche.

Chociaż Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki publikują wspólne zdjęcia to na próżno szukać na nich czułych gestów. Zupełnie inaczej natomiast jest, kiedy para spędza czas prywatnie. Podczas jednego z wieczornych wyjść, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zostali przyłapani przez pararazzi.

Zobacz także: Julia Wieniawa na okładce "Party"! W jej życiu czas na poważne zmiany

Nie jest tajemnicą, że na co dzień zarówno Julia Wieniawa, jak i jej ukochany - Nikodem Rozbicki mają ręce pełne roboty - cały czas zajmują ich nowe projekty, role oraz praca w mediach społecznościowych. Jednak zawsze znajdują czas dla siebie. Przyłapani na wieczornym spacerze niespiesznie przechadzali się ulicami Warszawy, usiedli na przypadkowej ławce, rozmawiali oraz relaksowali się z... papierosem w ręce. Nie da się także nie zauważyć, że nie mogli oderwać od siebie wzroku i... rąk. Para nie szczędziła sobie czułości. Julia Wieniawa na kolanach ukochanego obdarowywała go pocałunkami, on z kolei cały czas trzymał ją w objęciach.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Klaudia El Dursi leczą "kaca" kroplówką! Ekspert ocenia: "Karygodne"

Reklama

Te intymne chwile oraz spokojny wieczór mogło przerwać tylko jedno: fani, którzy co jakiś czas rozpoznawali w zakochanych swoich idoli i prosili o wspólne zdjęcia. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mieli problemu, by zamienić z nimi kilka słów, jednak zdecydowanie woleliby spędzić ten czas tylko we dwoje. Zobaczcie ich nowe zdjęcia paparazzi.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama