Antek Królikowski, Julia Wieniawa Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski Julia Wieniawa
Mat. prasowe
Jak to?!
1/4
Mat. prasowe

 

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego jest ostatnio na ustach wszystkich. W mediach pojawiły się bowiem doniesienia, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Dowodem na to miały być zdjęcia, na których para rzekomo się kłóci. Plotkowano także, że Julia Wieniawa potajemnie spotyka się ze swoją byłą sympatią, Nikodemem Rozbickim. Teraz z kolei jeden z portali podał, że związek młodziutkiej aktorki i Antka Królikowskiego jest już przeszłością. Czy to prawda? Udało nam się skontaktować z menedżerką gwiazdy, która przekazała nam wszystkie informacje. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego przechodzi kryzys? Aktor jednym zdjęciem zdementował wszystkie plotki

2/4
Antek Królikowski, Julia Wieniawa
Instagram

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się?

 

Portal pudelek.pl twierdzi, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski od dawna nie są już razem. Młodziutka aktorka według nich nie zakomunikowała jeszcze tej rewelacji, ponieważ boi się, że zaszkodzi to jej interesom. 

 

Obawia się o kontrakty i boi się, że negatywnie odbije się to na jej wizerunku. Z jednej strony chciałaby już oficjalnie być wolna, z drugiej - kompletnie nie wie, jak rozegrać to rozstanie - twierdzi informator serwisu.

 

Jaka jest prawda? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Julia Wieniawa wypłynęła dzięki chłopakowi, a teraz zarabia osiem razy więcej niż on. Oto konkretne kwoty

3/4
Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

 

Skontaktowaliśmy się z menedżerką Julii Wieniawy, która uspokoiła nas i zapewniła, że między Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim nic się nie zmieniło.

 

- Tu nie ma co ogłaszać, ponieważ nic się nie stało - stwierdziła menedżerka Julii Wieniawy. 

 

Wygląda na to, że fani tej pary mogą odetchnąć z ulgą :) 

 

Zobacz także: Wieniawa i Królikowski mają kryzys? Julka komentuje: "Nie oszukujmy się..."

4/4
Julia Wieniawa
ONS.pl

 

Julia Wieniawa promuje właśnie swój najnowszy singiel pt. "Nie muszę". Niestety, na imprezie, na której po raz pierwszy zaprezentowano ten utwór, zabrakło Antka Królikowskiego. Aktor miał inne zobowiązania. Antek Królikowski wraz z innymi gwiazdami wyjechał do Anglii, aby tam wziąć udział w premierze "Dywizjonu 303". Z pewnością jednak wspierał swoją ukochaną - nawet na odległość :)