Antek Królikowski, Julia Wieniawa z psem Klasykiem Antek Królikowski, Julia Wieniawa Julia Wieniawa o swoim związku z Antkiem Królikowskim Antek Królikowski
Antek Królikowski, Julia Wieniawa z psem Klasykiem
Instagram
1/4
Antek Królikowski, Julia Wieniawa z psem Klasykiem
Instagram

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich związek trwa już blisko dwa lata i wciąż wzbudza ogromne emocje. Para chętnie pokazuje się razem na oficjalnych imprezach - Julka i Antek  wzięli nawet udział w programie dla par "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Niestety, kilka miesięcy przed drugą rocznicą związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego w mediach pojawiły się plotki, że dopadł ich kryzys!

 

Co się dzieje w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego? Ostatnia wypowiedź aktorki z pewnością może podsycić plotki o parze...

 

Zobacz także: JULIA WIENIAWA 'OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2018'! ZOBACZCIE KREACJE GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE

2/4
Antek Królikowski, Julia Wieniawa
Instagram

Według informacji "Faktu" nad związkiem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego pojawiły się czarne chmury. 

Antek żali się znajomym, że Julka nie ma dla niego czasu ile miała jeszcze rok temu i ciągle z nim nie zamieszkała. On bardzo ją kocha i nie chce jej stracić, ale czuje, że wymyka mu się z rąk - twierdzi informator dziennika. 

Czy kryzys w związku aktorkiej pary jest prawdziwy? Trudno uwierzyć w te plotki widząc wspólne zdjęcia  Julii i Antka publikowane m.in. na InstaStories. Atmosferę wokół rzekomego kryzysu z pewnością jednak podgrzała ostatnia wypowiedź aktorki.

 

Zobaczcie, co powiedziała o swoim związku z Antkiem Królikowskim! 

 

Zobacz także: Pierwsza pomoc dla związku – jak go uratować

3/4
Julia Wieniawa o swoim związku z Antkiem Królikowskim
Instagram

Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarką WP.PL wspominała swój udział w programie "The Story Of My Live. Historia naszego życia" a przy okazji skomentowała swój związek z Antkiem Królikowskim.

Ciężko się deklarować  wieku 19 lat, po roku stażu związku, że będziemy ze sobą na zawsze. Kocham bardzo Antka, ale nie wiadomo jak będzie, nie oszukujmy się - powiedziała aktorka. 

 

Zobacz także: Jak żyć w szczęśliwym związku i utrzymać dojrzałą relację

4/4
Antek Królikowski

Waszym zdaniem Julia i Antek tworzą fajną parę? Pasują do siebie?