East News
Zobaczcie!
1/7
East News

 

Ostatnio gorąco zrobiło się wokół związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Wszystko przez artykuł, który ukazał się w jednej z kolorowych gazet. Był on okraszony zdjęciami, na których widać rzekomą kłótnię pary zakochanych. Oprócz tego na fotografiach uwieczniono także flirt Antka Królikowskiego z tajemniczą blondynką. Oliwy do ognia dolały kolejne zdjęcie. Tym razem widać na nich Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. Młodzi celebryci czule się na nich witają i idą wspólnie do mieszkania aktora, skąd podobno Julka wyszła dopiero nad ranem.

 

Jaka jest prawda? Czy po raz kolejny Nikodem Rozbicki namiesza w związku Antka Królikowskiego? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Julia Wieniawa komentuje "bójkę" z Antkiem Królikowskim

2/7

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski mają kryzys?

 

Wszystko zaczęło się od tych zdjęć. Antek Królikowski został przyłapany w jednej z warszawskich knajp w towarzystwie tajemniczej blondynki. Patrząc na nich można stwierdzić, że są ze sobą naprawdę zaprzyjaźnieni. Co ciekawe, niedługo potem pod knajpą pojawiła się także Julia Wieniawa. To właśnie tam miało dojść do awantury między nią a jej chłopakiem... Zobaczcie kolejny slajd!

3/7

 

Jak twierdzi "Twoje Imperium", Julia Wieniawa i Antek Królikowski mieli się pokłócić. Do tego stopnia, że aktor rzekomo stracił nad sobą panowanie i chciał uderzyć partnerkę. Odciągnąć go mieli inni celebryci, którzy bawili się z nimi tego wieczoru. Menedżerka Julii Wieniawy skomentowała dla nas doniesienia tygodnika. 

 

Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację- komentuje krótko menedżerka gwiazdy. 

 

Julia Wieniawa również podeszła do całej sytuacji z przymrużeniem oka. Aktorka żartowała nawet z tego na swoim Instagramie.

 

- Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie @antek.krolikowski 😜❤️ -  stwierdziła rozbawiona całą sytuacją Julia Wieniawa.

 

Jednak zdjęcia, które zrobiono jej z Nikodemem Rozbicki mogą wskazywać na to, że między nią a Antkiem Królikowskim nie dzieje się najlepiej...

4/7

 

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa widziani byli razem w okolicach mieszkania gwiazdora. "Twoje Imperium" twierdzi, że gwiazda "Rodzinki.pl" wyszła stamtąd dopiero rano. Co ciekawe, w przeszłości tych dwoje flirtowało ze sobą. Na Instagramie można jeszcze znaleźć ich wspólne zdjęcia. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że w przeszłości Nikodem Rozbicki był już oskarżony o rozbicie związku Antka Królikowskiego i Kasi Sawczuk... Pamiętacie tę sytuację?

5/7
Instagram

 

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk: kulisy ich rozstania

 

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk tworzyli zgraną parę. Młodziutka aktorka zdołała zdobyć sympatię jego rodziców. Gdy Antek wyjeżdżał do RPA, aby wziąć udział w programie "Agent Gwiazdy", jego ukochana czule żegnała go na lotnisku. Niedługo później w mediach pojawiła się informacja, że młodzi nie są już razem. Plotkowano, że powodem tego rozstania był... Nikodem Rozbicki! Podobno Kasia Sawczuk flirtowała z nim, co wyprowadzało z równowagi Antka Królikowskiego. 

 

- Nikodem nie mógł oprzeć się Kasi. Ale zrodziło to towarzyski niesmak. On i Antek byli serdecznymi kolegami. Teraz na ich przyjaźni pojawiła się poważna rysa. Może jak minie odpowiednio dużo czasu, wrócą do kumpelskich relacji i zakopią topór wojenny  - mówił znajomy pary w rozmowie z "Faktem".

 

Wygląda na to, że te relacje mogą się już nigdy nie poprawić...

6/7
Instagram

 

Czyżby Julia Wieniawa poczuła miętę do Nikodema Rozbickiego? Czas pokaże...

7/7
Instagram

 

Kasia Sawczuk i Julia Wieniawa były kiedyś serdecznymi przyjaciółkami. Wszystko zmieniło się, gdy Antek Królikowski związał się z Julką. Dziewczyny nie pałają do siebie sympatią...

 

POLECAMY: Wszystkie romanse Antka Królikowskiego! Z kim spotykał się młody aktor? Pamiętacie? ZDJĘCIA