Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

Julia Wieniawa komentuje "bójkę" z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

 

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno na temat rzekomego kryzysu, jaki miał się pojawić w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Jak twierdzi jedna z kolorowych gazet, między młodymi nie dzieje się najlepiej. Do tego stopnia, że niedawno paparazzi tygodnika miał być świadkiem awantury, jaka wybuchła pod jednym z klubów w Warszawie. "Twoje Imperium" twierdzi, że Antek Królikowski zdenerwował się na swoją partnerkę i chciał ją ponoć uderzyć! Na szczęście aktora powstrzymali przed tym znajomi.

 

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że kilka dni później Julia Wieniawa była widziana w nocy pod domem swojego byłego chłopaka, Nikodema Rozbickiego. Młodzi weszli do środka, skąd aktorka miała wyjść dopiero rano. 

 

Zobacz także: Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podbije show-biznes?

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przechodzą kryzys? Komentarz aktorki

 

Menedżerka aktorki w rozmowie z party.pl zaprzeczyła doniesieniom na temat rzekomej awantury, do jakiej miało dojść pod jednym z warszawskich klubów. 

 

Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację- stwierdziła krótko menadżerka gwiazdy. 

 

Z kolei Julia Wieniawa konsekwentnie milczała na temat tej sytuacji. Jednak jeden z komentarzy jej fanów sprawił, że gwiazdka postanowiła odnieść się do niego w dość zabawny sposób. 

 

- Tak, lejemy się nawzajem. Codziennie. Na przywitanie @antek.krolikowski 😜❤️ -  stwierdziła rozbawiona całą sytuacją Julia Wieniawa.

 

 

Jak widać, w tym związku nie dzieje się nic niedobrego :) Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać, czy Julia Wieniawa i Antek Królikowski pasują do siebie.

 

POLECAMY: Nikodem Rozbicki zagra w "Koglu Moglu 3"!

 

Komentarz Julii Wieniawy został napisany z przymrużeniem oka

Instagram

 

Myślicie, że ten związek przetrwa?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie ABOUT YOU

Instagram

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15