Julia Wieniawa, Antek Królikowski, premiera spektaklu "Nina" Antek Królikowski, Julia Wieniawa z psem Klasykiem Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie ABOUT YOU
East News
Wszystko jest już jasne!
1/4
East News

 

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego przechodzi poważny kryzys?! Julia i Antek od blisko dwóch lat są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, dziś w mediach pojawiły się niepokojące informacje, według których nad związkiem aktorskiej pary pojawiły się czarne chmury.  "Twoje Imperium" opublikowało zdjęcia spod jednego z warszawskich klubów, na których - według tygodnika - widać jak Julia Wieniawa kłóci się z partnerem. Źródło gazety twierdzi, że atmosfera była na tyle nerwowa, że musieli interweniować ochroniarze z klubu!

 

Czy to już koniec związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego? Poprosiliśmy menadżerkę aktorki o komentarz w sprawie artykułu. Zobaczcie, co nam odpowiedziała! 

 

Zobacz: także: Królikowski szczerze o swoim związku! Czy zazdrości sławy Julii Wieniawie? Wywiad z "Flesza"

2/4
Julia Wieniawa, Antek Królikowski, premiera spektaklu "Nina"
ONS.pl

Według doniesień tygodnika spotkanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było bardzo nerwowe. 

 

Teraz menadżerka Julii Wieniawy skomentowała zdjęcia, które zostały opublikowane w tygodniku! Jak? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Najgłośniejsze związki, konflikty i rozstania - jak dobrze znasz polski show-biznes? Uwaga, TRUDNY quiz

3/4
Antek Królikowski, Julia Wieniawa z psem Klasykiem
Instagram

Wysłaliśmy wiadomość do menadżerki Julii Wianiawy z prośbą o komentarz w sprawie dzisiejszego artykułu, który pojawił się w "Twoim imperium". Co nam odpowiedziała? Menadżerka aktorki krótko i dosadnie skomentowała całą sprawę. 

Artykuł zawiera kilka przypadkowych zdjęć oraz ich nadinterpretację- komentuje krótko menadżerka gwiazdy. 

 

Zobacz także: Julia Wieniawa była kiedyś mężatką?! Skąd ma drugie nazwisko?! WYJAŚNIAMY

4/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie ABOUT YOU

Julia Wieniawa i Antek Królikowski już w grudniu będą świętować drugą rocznicę swojego związku. Zakochani przez blisko dwa lata stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu! 

 

Zobacz także: Antek Królikowski o przeznaczeniu i... kłótniach z Julią