Małgorzata Ostrowska-Królikowska krytykowana za odwołane chrzciny Vincenta
Instagram @asiaopozda, TRICOLORS/East News
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpiera ataki po odwołanym chrzcie: "Nad Vincentem się nie użalać"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska staje w obronie Antoniego Królikowskiego: "Od alimentów nikt się nie uchyla, jeszcze nie zostały ustalone".

Afera w związku z odwołanymi chrzcinami syna Antoniego Królikowskiego odbiła się również na jego matce. Małgorzata Ostrowska-Królikowska musiała zmierzyć się z ogromną krytyką ze strony internautów. Stanęła jednak w obronie atakowanego syna, komentując zarzuty Joanny Opozdy, że Antoni Królikowski nie płaci alimentów. Zabrała także głos w sprawie wnuka: 

 Z czego pani wnioskuje, że drugiego wnuka mam za nic?

Zobaczcie, co dzieje się pod najnowszymi zdjęciami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej po odwołanych chrzcinach. 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska broni Antoniego Królikowskiego przed Joanną Opozdą

Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna? Takie informacje pojawiły się w mediach. Antoni Królikowski przyznał, że o uroczystości oraz jej odwołaniu dowiedział się w ostatniej chwili. Media spekulowały, że może Joanna Opozda chciała zrobić to specjalnie, by pokazać byłego męża w złym świetle. Joanna Opozda pokazała treść SMS-ów do Antoniego Królikowskiego i jego brata, by uniknąć nieprawdziwych oskarżeń. W swoim wpisie zasugerowała również, że Antoni Królikowski powiadomił jej ojca o chrzcinach Vincenta, co było powodem odwołania uroczystości, ze względu na bezpieczeństwo malucha oraz rodziny aktorki. Ojciec Joanny Opozdy skomentował odwołane chrzciny wnuka, twierdząc, że nie miał zamiaru się tam pojawiać, przy okazji atakując córkę. 

Internauci są oburzeni zachowaniem Antoniego Królikowskiego i jego rodziny. Afera odbija się również na Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą ojciec Vincenta pojawił się w kościele, w dniu odwołanego chrztu. Komentujący nie zostawili suchej nitki na matce aktora: 

- Ah jednego wnuka ma za wszystko, drugiego za nic.
- Z czego pani wnioskuje, że drugiego wnuka mam za nic? To naprawdę przykre - odpowiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska
- Została kobieta sama z małym dzieckiem. (...) Ona potrzebuje spokoju! Jak nie chcecie uczestniczyć w życiu chłopca, to przestańcie dręczyć Asie, a nie na każdym kroku coś takiego... Szkoda małego i dziewczyny... A pani to kolejna babcia roku.
- Bardzo chcemy uczestniczyć w jego życiu, ale w realu naprawdę, a nie w medialnych gierkach - stwierdziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Antoni Królikowski o chrzcie syna i relacjach z Joanną Opozdą
Bartosz Krupa/East News

Zobacz także: Antek Królikowski też pokazuje SMS-y do Joanny Opozdy! Nie odpuszcza jej

Antoni Królikowski i Joanna Opozda przerzucają się również oskarżeniami na temat tego, kto poinformował paparazzi o chrzcie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska również z tym musiała się zmierzyć. Odniosła się również do oskarżeń żony syna, że Antoni Królikowski nie płaci alimentów na syna: 

- Wstyd, pani Małgorzato. Antek młody i głupi, ale pani? Jak pani może być taka podła? Za to, co wywinął syn, nie powinna pani stawać po jego stronie. Jak można było zdradzić kobietę w połogu? Zostawić ją. A teraz uchylać się do alimentów... i robić ustawki z paparazzi... wstyd.
- Nie mam nic wspólnego z ustawkami i nigdy nie miałam, to pomówienia. Od alimentów nikt się nie uchyla, bo jeszcze nie zostały ustalone, to też pomówienie... przelewy zostały wysłane. Wstyd tak bezkarnie obrażać, nie znając prawdy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska reaguje na plotki o zaproszeniu dla Joanny Opozdy do swojego domu
VIPHOTO/EAST NEWS/Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda może liczyć na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską! Takiego gestu się nie spodziewała

Internauci zwracają uwagę Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej, że na tej aferze najbardziej ucierpi jej wnuczek:

- Miałam panią za zupełnie inną osobę. Pozory mylą, jak widać. Rozczarowanie totalne. Żal tylko Vincenta i Asi - uderzyła w aktorkę internautka.
- Nad Vincentem proszę się nie użalać. Jest zdrowym, ślicznym chłopcem, a pozory mylą, zgadzam się - odgryzła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Antoni Królikowski przyłapany
EOS

Ostrych komentarzy, na które odpowiadała Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie brakowało: 

- Wstyd!! Kobieta kobiecie... Matka matce... Jak tak można... Sama jestem mamą i nie pojmuje Pani zachowania...
- Też nie pojmuje pewnych zachowań ☹️- napisała mama Antoniego Królikowskiego.
- I tak widzieliśmy wcześniejszy komentarz przed edycja. Tez nie pojmuje Twojego zachowania. Babcia roku 🤣
- Największe rozczarowanie roku... Pani postawa... 😑😑 - nie darowali jej fani. 
- Życzę samych sukcesów wychowawczych i żadnych rozczarowań😍 - opisywała mama Antka. 

Pojawiły się jednak także głosy, w którym internauci starali się zrozumieć stronę Królikowskich i byli dalecy od wydawania osądów: 

Joanna Opozda też może rozgrywać dzieckiem wiele... Utrudniać kontakt a potem pisać, że ojciec się nie interesuje. Nie wiemy jak jest. Widział ktoś Babcie, która nie walczy o wnuka? Nie ma co mieć pretensji do p. Małgorzaty. To czy Antoni płaci da się akurat łatwo udowodnić - zakładam, że w sądzie to wyjdzie czarno na białym. Dajmy spokój takim osądom.

Czy Królikowski i Joanna Opozda będą w stanie dojść do porozumienia i zgody? 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w Jaka to Melodia
East News/VIPHOTO

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, że musi zamilknąć
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska namieszała po odwołanym chrzcie?! "Muszę zamilknąć"
Internauci nie mieli litości dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, po jej wpisach na temat Joanny Opozdy. Teraz poczyniła wymowne kroki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska konsekwentnie broni Antoniego Królikowskiego. Po odwołanym chrzcie małego Vincenta, pomiędzy Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą wybuchła wojna. Byli małżonkowie przerzucają się wzajemnymi oskarżeniami na temat alimentów, utrudniania kontaktów z dzieckiem czy relacji aktora z kochanką. Internauci nie zostawili suchej nitki na mamie Antoniego Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz zdecydowała się na milczenie. Dlaczego?  Małgorzata Ostrowska-Królikowska już nie broni Antoniego Królikowskiego?  Joanna Opozda  i  Antoni Królikowski  rozstali się 10 dni przed narodzinami małego Vincenta. Aktualnie trwa medialna wojna pomiędzy byłymi małżonkami. Zaczęło się od tego, że w mediach pojawiła się informacja, że  Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna. Ostatecznie, z uwagi na bezpieczeństwo małego Vincenta,  Joanna Opozda odwołała chrzciny . Zarzuciła Królikowskiemu, że poinformował jej ojca o miejscu uroczystości. Byli małżonkowie zaczęli wzajemnie przerzucać się oskarżeniami.  Joanna Opozda zaatakowała Antoniego, mówiąc, że nie płaci alimentów na syna . a także że była także zastraszana przez kochankę Królikowskiego.  Z kolei Królikowski zarzucił matce Vincenta manipulacje. Antoni Królikowski by udowodnić, że płaci alimenty, pokazał serię przelewów. Głos w sprawie zaczęli zabierać także członkowie rodziny Antoniego Królikowskiego oraz ojciec Joanny Opozdy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odbierała ataki po odwołanym chrzcie wnuka, pisząc "by nad Vincentem się nie użalać". Internauci byli zszokowani jej postawą wobec Joanny i nie zostawili na niej suchej nitki. Chociaż  Małgorzata Ostrowska-Królikowska  dzielnie stała przy boku syna, teraz postanowiła przyjąć zupełnie inną postawę. O co...

Co dalej z chrztem syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
TRICOLORS/East News
Newsy
Antoni Królikowski o chrzcie syna: "Nie będzie tak, że Joanna wymyśli sobie coś sama"
Antoni Królikowski nie ma litości dla Joanny Opozdy: "Ona szczuje całą rodzinę, zasłaniając się dzieckiem". Stanął też w obronie matki.

Antoni Królikowski po szokującej i publicznej wymianie zdań z Joanną Opozdą po odwołanym chrzcie syna, udzielił wywiadu. Aktor zdradził, co dalej z chrzcinami małego Vincenta. Zapowiada:  Nie będzie to wyglądało tak, że Joanna wymyśli sobie coś sama i nas poinformuje dzień przed - powiedział dla Faktu.  Nie szczędził gorzkich słów w stronę Joanny Opozdy i stanął w obronie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej:  Mama bardzo to przeżyła Antoni Królikowski odniósł się także do zarzutów nie płacenia alimentów i nie łożenia na syna. Zobaczcie, jego nowy wywiad.  Antoni Królikowski uderza w Joannę Opozdę w nowym wywiadzie. Antoni Królikowski i Joanna Opozda prowadzą otwartą wojnę. Wyrzucają sobie wzajemne oskarżenia na temat alimentów czy opieki nad dzieckiem. Sprawa mocno wymyka się spod kontroli, a głos zabierają członkowie rodzin, nie szczędząc sobie gorzkich słów. Joanna Opozda odwołała chrzest syna. Miała obawiać się o "życie i zdrowie Vincenta" przez to, że Antoni Królikowski miał poinformować o miejscu uroczystości jej ojca. Matka Joanny Jarmołowicz powiedziała, że Joanna Opozda blokuje dostęp do syna . A Małgorzata Ostrowska-Królikowska, awanturując się z internautami , napisała fance wspierającej jej synową, że "może przypłacić to życiem", mając na myśli konsekwencje, które sama ponosi, ponieważ czuje się zagrożona. Joanna Opozda oskarżyła kochankę Antoniego Królikowskiego o zastraszanie, a Antoni Królikowski publikował screeny przelewów , by walczyć z oskarżeniami żony, że nie płaci alimentów.  Antoni Królikowski w nowym wywiadzie z "Faktem" nie szczędził przykrych słów o Joannie Opoździe.  Niestety to, co matka mojego dziecka funduje mojej rodzinie, jest karygodne. Ona szczuje całą rodzinę, zasłaniając się dzieckiem, a na...

Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego
Instagram @asia.opozda
Newsy
Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego: "Byłam zastraszana"
Joanna Opozda przerywa milczenie: "Po tym jak musiałam odwołać chrzest, coś we mnie pękło". Pisze o Królikowskim, jego kochance, matce...

Joanna Opozda wydała oświadczenie na temat konfliktu z Antonim Królikowskim, jego kochanką oraz członkami jego rodziny. Zrozpaczona aktorka wyznaje:  Byłam zastraszana m. in. przez kochankę mojego męża, która pisała SMSy, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą.  Napisała również o kontaktach Antoniego Królikowskiego ze swoim ojcem oraz skonfrontowała się ze słowami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która twierdziła, że alimenty na małego Vincenta nie są jeszcze zasądzone. Joanna Opozda nie przebiera w słowach.  Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego: "Byłam zastraszana" Joanna Opozda musiała odwołać chrzest syna . Aktorka przyznała, że bała się o bezpieczeństwo swojego synka, ponieważ Antoni Królikowski miał poinformować o szczegółach uroczystości jej ojca. Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie, w którym przyznał, że nie miał zamiaru się tam pojawiać. W pierwszym oświadczeniu Joanna Opozda poinformowała internautów również, że Antoni Królikowski nie płaci alimentów na synka. Internauci z szokującymi wyznaniami zmierzyli matkę Antoniego Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpierała zarzuty fanów, twierdząc zupełnie co innego.  Odwołanie chrzcin Vincenta urosło do rangi naprawdę ogromnej afery, w której poszczególni uczestnicy obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami. Joanna Opozda nie wytrzymała i wydała kolejne oświadczenie, w którym wyznaje, że była zastraszana przez kochankę Antoniego Królikowskiego:  Bardzo to wszystko smutne, co robicie. Przez 5 miesięcy milczałam. Zaciskałam zęby, chociaż z bólu miałam ochotę krzyczeć. Byłam zastraszana m. in. przez kochankę mojego męża, która pisała SMSy, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą.  Wiadomość zacytowaną przez Joannę Opozdę widać na screenie poniżej. ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik