Joanna Opozda i Antoni Królikowski pojawili się na premierze filmu "Dolina Bogów". Para już nie ukrywa swojego związku i coraz częściej pokazuje się razem. Teraz wybrali się na oficjalną premierę najnowszej produkcji kinowej. Joanna Opozda podkreśliła świetną figurę w bardzo seksownej kreacji! Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Antoniego Królikowskiego i jego partnerki!

Reklama

Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na premierze

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od samego początku wzbudzał ogromne emocje. O tym, że są razem media zaczęły plotkować na początku lipca. Aktor związał się z koleżanką z show-biznesu po rozstaniu z ze swoją byłą partnerką Kasią. Zakochani szybko potwierdzili swój związek i mają już za sobą debiut na salonach. Teraz Joanna Opozda i Antoni Królikowski pojawili się na kolejnej oficjalnej imprezie. Para wybrała się na uroczystą premierę filmu "Dolina Bogów. Joanna Opozda zachwyciła zgrabną figurą, którą podkreślia w cekinowej mini z piórami. Look gwiazdy uzupełniły sanadałki na wysokim słupku i kopertowa torebka.

Zobaczcie zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego! Kto jeszcze pojawił się na premierze? W kinie pojawili się m.in. Weronika Rosati, Monika i Zbigniew Zamachowscy oraz Andrzej Chyra.

Zobacz także: Antek Królikowski pokazał tapetę w telefonie. Jest na niej Joanna Opozda ale jaka!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze "Doliny Bogów".

Zobacz także
East News

Partnerka aktora zaprezentowała się w seksownej, cekinowej mini.

East News

Na premierze pojawili się również: Weronika Rosati i Przemysła Kossakowski.

East News

Wśród gości nie zabrakło również Moniki i Zbigniewa Zamachowskich oraz Andrzeja Chyry.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama