Joanna Kulig zapłaci 75 tyś zł za poród w USA
ONS.pl

Joanna Kulig zdradziła kulisy pracy w Hollywood! Nie jest kolorowo!

Joanna Kulig zapłaci 75 tyś zł za poród w USA
ONS.pl

 

To jest doskonały czas dla Joanny Kulig. Jej wybitny talent aktorki został doceniony za oceanem i już teraz gwiazda ma mnóstwo propozycji, a opiekuje się nią jedna z najlepszych agencji aktorskich w Stanach. Niebawem zostanie mamą, czeka też na rozdanie Oscarów, a ostatnio udzieliła okładkowego wywiadu dla polskiego Vogue'a!  Opowiedziała w nim, jak naprawdę wyglądają relacje w Hollywood! Okazuje się, że piękne uśmiechy to tylko pozory i strach...

 

Zobacz: Joanna Kulig pokazała zaskakującą reakcje na oscarowe nominacje! Co zrobiła?

 

Joanna Kulig o nowych znajomościach w Hollywood!

 

Joanna Kulig w wywiadzie dla Vogue Polska wyznała, jak naprawdę wyglądają relacje w Hollywood i na czym polegają. Gwiazda podkreśliła, że piękne uśmiechy są jedynie wyuczone i nie mają nic wspólnego ze szczerością. Z kolei cały sztab ludzi, pracujący przy aktorach, boi się aby nie popełnić nawet najmniejszego błędu, bo czeka ich utrata pracy. A przecież na to miejsce jest już cała kolejka osób, które marzą o pracy z gwiazdami. Pozory i strach, tego nie zobaczymy na pięknych zdjęciach w prasie, czy internecie:

 

Zauważyłam, że ludzie mają w sobie dużo strachu. Makijażysta mnie maluje, widzę przerażenie w jego oczach, ale ma uśmiech przyklejony do twarzy. Uważa, by nie popełnić błędu, bo obawia się, że zostanie zwolniony i przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce. - wyznała w wywiadzie dla Vogue'a Kulig. 

 

Aktorka wyznała, że sama ćwiczyła taki uśmiech:

 

Ostatnio w wywiadzie powiedziałam, że wszyscy tu mają uśmiechnięte twarze, a ja taki uśmiech ćwiczyłam do występów w filmowym Mazurku. Tak długo trenowałam, że w końcu wchodziłam do sali i cyk – od razu był - dodała w wywiadzie Kulig.

 

Sądzicie, że Joanna Kulig zostanie w Stanach i tam skupi się na swojej karierze?

 

Joanna Kulig w Hollywood

Joanna Kulig
EastNews

Jodie Foster i Joanna Kulig

Jodie Foster i Joanna Kulig
EastNews

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09