Joanna Koroniewska dołączy do serialu "Ślad"! Zagra Maję Oleander, specjalistę od tworzenia portretów psychologicznych morderców

Chciałam wam przedstawić nadkomisarz Maję Oleander, która przeszła z ABW i dołączyła do naszego zespołu. Maja przejmuje funkcje mojego zastępcy – zakomunikuje swoim pracownikom Różańska (Anita Jancia) i doda: - Wspólnie z nadkomisarzem Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy.

Maja od razu wskoczy na wysokie stanowisko, co nie spodoba się Walczakowi. Czy Oleander zaczynie pracę od poważnego zgrzytu z Walczakiem?

A skąd taki zaszczyt nas spotkał – zapyta Walczak z nutą sarkazmu.

- Maja do tej pory zajmowała się cyberprzestępczością i zorganizowanymi grupami. Ekonomistka, psycholog, szkolona w FBI, współpracowała z Interpolem, świetny analityk. Myślę, że przydadzą nam się jej doświadczenie i międzynarodowe kontakty – uzasadni swój wybór Różańska.

Oleander wzbudzi niechęć Walczaka, dla którego wyda się teoretykiem bez doświadczenia w pracy w terenie. Dlatego Walczak nie omieszka drążyć swojego przesłuchania.

Na ulicy pani pracowała?

Zobaczcie fragment pierwszego odcinka „Śladu” z udziałem Joanny Koroniewskiej! Premiera 2. sezonu z nową obsadą serialu we wtorek 2 kwietnia o 22:30 w Polsacie.

Joanna Koroniewska w Śladzie
Edyta Antoniewicz

Joanna Koroniewska w Śladzie
Edyta Antoniewicz

Zobacz także: Ile zaproponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”?

Więcej na temat Joanna Koroniewska