Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram

Joanna Górska pokonała raka! "Widzieliście kiedyś coś piękniejszego?" Wyjątkowe ZDJĘCIE!

Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram

 

Joanna Górska na oczach nas wszystkich stoczyła walkę z nowotworem. Gdy zdiagnozowano u niej raka gruczołu sutkowego, nie zamknęła się zrozpaczona w domu, tylko zaczęła działać. Skrupulatnie informowała o wszystkim na Instagramie - każdą chemioterapię, utratę włosów, towarzyszące jej myśli.

 

Zobacz: Joanna Górska w poruszającym wywiadzie opowiedziała o walce z rakiem: "Po chemii nie mogłam chodzić..."

 

Najnowszy wpis to dowód na to, że pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu. Joanna Górska pokonała raka, a dowodem są jej najnowsze wyniki badań! 

 

Widzieliście kiedyś coś piękniejszego? Ja chyba nie. To będzie super dzień i kolejne też - napisała szczęśliwa dziennikarka pod zdjęciem. 

 

 

 

Dziennikarka Polsatu o tym, że ma do czynienia z nowotworem dowiedziała się w lipcu 2017 roku. Przyjęła 16 dawek chemioterapii, potem poddała się operacji wycięcia guza, a na końcu chodziła na rehabilitację i radioterapię. Choć walka była ciężka UDAŁO SIĘ. Najnowsze wyniki badań Joanny Górskiej zdradzają, że w jej ciele nie ma już komórek rakowych! Niech to będzie motywacja dla wszystkich, którzy zmagają się z jakąkolwiek chorobą.

 

Zobacz: Joanna Górska wróciła do pracy, na antenie pokazała się bez peruki! "Wrzucić coś na głowę? Chyba już nie"

 

Joanna Górska wróciła do pracy
Instagram

Więcej na temat Joanna Górska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44