Jessica Mercedes przekonała się na własnej skórze, że wyprawa w rejony uchodzące aktualnie za najmodniejsze wśród celebrytów może mieć pewne ciemne strony. Okazuje się, że podczas urlopu można spotkać byłego partnera (albo kilku) i rajski wypoczynek zamieni się w torturę. Podobny scenariusz zrealizował się u 29-latki, ale ona na szczęście udowodniła, że ma dystans do całej sprawy. Zobaczcie, co jej się przytrafiło.

Reklama

Jessica Mercedes natknęła się na Bali na swoich byłych. Nie byli sami

Jessica Mercedes ostatnio nie miała najlepszej passy w życiu uczuciowym. Jej dobrze rokujący związek z Kubą Karasiem rozpadł się kilka miesięcy temu. Plotkowano, jakoby przez muzyka skończyła się medialna przyjaźń influencerki i Julii Wieniawy. Rzeczywiście, przez chwilę nad relacją dziewczyn zawisły ciemne chmury, celebrytki przestały się nawet obserwować na Instagramie, a w show-biznesie to jeden z największych towarzyskich afrontów. Oliwy do ognia dolało nagranie z TikToka, na którym Jessica Mercedes zapozowała z pieskiem na ramieniu i ogłosiła, że suczka to jej jedyna przyjaciółka, która nigdy nie odbije jej faceta. Później jednak młode gwiazdy pogodziły się i ogłosiły, że wszystko sobie wyjaśniły.

Zobacz także: Jessica Mercedes ma konflikt z Julią Wieniawą? "Zawsze między kobietami..."

Instagram / ipnops

Kilka tygodni temu turystka z Polski w rozmowie z Party.pl poinformowała, że widziała na Bali Julię Wieniawę w towarzystwie Kuby Karasia. Choć podobno zachowywali się jak para, dotąd nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń i relacje zawodowe.

Niedawno na gorącą wyspę poleciała też Jessica Mercedes, a na miejscu spotkała ją niemała niespodzianka:

Zobacz także

Gdy jedziesz na swój healing na drugi koniec świata, na Bali, a tam wakacje spędza trzech twoich byłych chłopaków z dziewczynami - podpisała tiktokowe nagranie

Nie ujawniła, kogo konkretnie spośród swoich eks spotkała na wakacjach, ale można mieć pewne typy. W każdym razie wygląda na to, że celebrytka ma dystans do sprawy i umie się z tego śmiać.

Moje życie to komedia - podsumowała zdarzenie w jednym z komentarzy na TikToku.

TikTok/@jemerced

Fani instagramerki nie zawiedli:

Ja poszłam na spektakl, żeby zapomnieć o facecie, a tam on z nową dziewczyną

Jedziesz w podróż poślubną na Bali w lutym, myśląc, że będzie mniej turystów, a tam wszyscy polscy influencerzy...

To się nazywa szczęście - pisano w komentarzach

Jak sądzicie, kto jeszcze był w tym czasie na Bali?

Zobacz także: Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Blogerka ujawniła powody

East News/VIPHOTO
TRICOLORS/East News

Reklama

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama