Jessica Mercedes i Kuba Karaś, po głośnym rozstaniu na początku 2022 roku, dali sobie jeszcze jedną szansę. Wydawało się, że są zdeterminowani, aby naprawić swój związek, a tymczasem media obiegła wiadomość o ich rozstaniu. Jessica Mercedes nie ukrywa powodów i informuje, kto podjął ostateczną decyzję...

Reklama

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się

Fala głośnych rozstań w show-biznesie nadal trwa! Po kontrowersyjnym rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego oraz Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego teraz przyszedł czas na Jessikę Mercedes i Kubę Karasia. Influencerka i muzyk spotykali się od dwóch lat, a od kilku miesięcy było głośno o kryzysie w ich związku, który udało się zażegnać, a para chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych kolejnymi zdjęciami z wyjazdów.

Blogerka w rozmowach z mediami nie komentowała swojego życia uczuciowego, ale nie ukrywała też, że cieszy ją kontynuowanie tej relacji. Teraz wygląda na to, że para podjęła definitywną decyzję o rozstaniu, o czym poinformował serwis Pudelek.pl.

Instagram / ipnops

Zobacz także: Maffashion potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim! Wydała emocjonalne oświadczenie

Jessica Mercedes w rozmowie z dziennikarzami portalu Pudelek.pl potwierdziła, że nie jest już razem z Kubą Karasiem. Drogi blogerki i muzyka zespołu "The Dumplings" definitywnie rozeszły się, a decyzja miała zostać podjęta wspólnie. Para rozstała się w zgodzie i obecnie każde z nich chce poświęcić czas na nowe wyzwania.

Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama