Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Jerzy Janowicz, Marta Domachowska Jerzy Janowicz, Marta Domachowska Jerzy Janowicz z dziewczyna Martą Domachowską na weselu Radwańskiej Jerzy Janowicz z dziewczyna Martą Domachowską, Alicja Rosolska na weselu Radwańskiej
Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
East News/ONS
1/5
Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
East News/ONS

Jerzy Janowicz zaliczył towarzyską wpadkę na ślubie Agnieszki Radwańskiej? Tenisista uczestniczył w uroczystości ślubnej swojej przyjaciółki razem z partnerką Martą Domachowską, również tenisistką. Według informacji "Faktu", między Jerzym Janowiczem, a jego partnerką Martą Domachowską w trakcie wesela miało dojść do niesympatycznej sytuacji. Jakiej? Przeczytacie na następnych stronach fotogalerii.

 

Zobacz też: Gwiazdy sportu w sukniach ślubnych! Kto miał najładniejszą? Radwańska, Lewandowska, Pyrek, a może... PLEBISCYT

 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się 22 lipca 2017 roku w Kościele na Skałce w Krakowie. Przyjęcie weselne pary odbyło się w jednym z podkrakowskich hoteli. W najważniejszym dniu w życiu, Agnieszce Radwańskiej i jej wybrankowi Dawidowi Celtowi towarzyszyli rodzina i przyjaciele. Łącznie około 130 gości. Wśród nich wiele znanych osób, m.in. Małgorzata Socha czy Jerzy Janowicz. Co dokładnie się wydarzyło na weselu?

 

Przeczytaj koniecznie: Modny ślub – 5 zasad

 

Polecamy: Socha, Janowicz, Krauze, Woźniacki... Oto goście na weselu Radwańskiej i Celta! DUŻO ZDJĘĆ

Zobacz: Oto ślub polskiej "rakiety" Agnieszki Radwańskiej! Na WIDEO widać wszystko!

Sprawdź też: Przyćmiła pannę młodą? Ula Radwańska na ślubie Agnieszki! Mamy ZDJĘCIA jej kreacji!

2/5
Jerzy Janowicz, Marta Domachowska
ONS

Jak informuje tabloid, między Jerzym Janowiczem a Martą Domachowską miało dojść do burzliwej wymiany zdań, a może nawet sprzeczki. Na szczęście drobna wpadka, nie wpłynęła na atmosferę na weselu Agnieszki Radwańskiej, a wszyscy goście bawili się świetnie i uznali imprezę za udaną.

4/5
Jerzy Janowicz z dziewczyna Martą Domachowską na weselu Radwańskiej

Na szczęście po zdjęciach ze ślubu Agnieszki Radwańskiej widać, że Jerzy Janowicz i jego partnerka Marta Domachowska świetnie bawili się na weselu.

5/5
Jerzy Janowicz z dziewczyna Martą Domachowską, Alicja Rosolska na weselu Radwańskiej

Nic nie było w stanie popsuć świetnej atmosfery.