Jarosław Kuźniar nie pojawił się w studiu DDTVN
ONS
Newsy

Jarosław Kuźniar nie pojawił się dzisiaj w DDTVN. Co się stało?

Jarosław Kuźniar nie pojawił się dzisiaj w DDTVN. Co się stało?

Jarosław Kuźniar nie pojawił się w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Chociaż to właśnie on stanowi duet z Anną Kalczyńską, to obok dziennikarki wystąpił Marcin Prokop. Czyżby Jarosław Kuźniar, zaledwie po tygodniowej pracy w śniadaniowym programie miał dość?

Nic bardziej mylnego - okazuje się bowiem, że gwiazdor TVN wyleciał w podróż do Japonii. Na wizji zobaczymy go ponownie już za kilka dni. Ciekawe tylko jak na jego częste wyjazdy będą reagować producenci DDTVN - przecież jak sam Kuźniar przyznał, że to właśnie z powodu jego podróży stacja TVN24 podziękowała mu za współpracę.

 

Przypomnijmy, że Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w DDTVN pojawił się dwa tygodnie temu. Debiutujący w nowej roli dziennikarz zaliczył wówczas małą wpadkę: podczas testu z wiedzy o gwiazdach Kuźniar stwierdził, że Robert Kupisz kojarzy mu się jedynie z tym, że koszulkę wartą 5 złotych sprzedaje za 350 zł. Dwa dni później doszło również do konfliktu nowego prowadzącego z Agnieszką Jastrzębską, która zadawała mu dość osobiste pytania. Przy pytaniu o to, czy widzi swoją córkę w mediach Jarosław Kuźniar nie wytrzymał i odpowiedział swojej rozmówczyni: "Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie?".

Żałujecie, że przez kilka najbliższych dni Jarosław Kuźniar nie będzie pojawiał się w DDTVN?

Zobacz również: Wojewódzki o przejściu do śniadaniówki: "To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm"

 

Jarosław Kuźniar w Dzień Dobry TVN

Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska

Jarosław Kuźniar

Jarosław Kuźniar nie pojawił się w studiu DDTVN
ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar nie pojawił się dzisiaj w DDTVN!
Co się stało?

Jarosław Kuźniar nie pojawił się w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN . Chociaż to właśnie on stanowi duet z Anną Kalczyńską, to obok dziennikarki wystąpił Marcin Prokop. Czyżby Jarosław Kuźniar, zaledwie po tygodniowej pracy w śniadaniowym programie miał dość? Nic bardziej mylnego - okazuje się bowiem, że gwiazdor TVN wyleciał w podróż do Japonii . Na wizji zobaczymy go ponownie już za kilka dni. Ciekawe tylko jak na jego częste wyjazdy będą reagować producenci DDTVN - przecież jak sam Kuźniar przyznał, że to właśnie z powodu jego podróży stacja TVN24 podziękowała mu za współpracę .   Przypomnijmy, że Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w DDTVN pojawił się dwa tygodnie temu. Debiutujący w nowej roli dziennikarz zaliczył wówczas małą wpadkę: podczas testu z wiedzy o gwiazdach Kuźniar stwierdził, że Robert Kupisz kojarzy mu się jedynie z tym, że koszulkę wartą 5 złotych sprzedaje za 350 zł . Dwa dni później doszło również do konfliktu nowego prowadzącego z Agnieszką Jastrzębską , która zadawała mu dość osobiste pytania. Przy pytaniu o to, czy widzi swoją córkę w mediach Jarosław Kuźniar nie wytrzymał i odpowiedział swojej rozmówczyni: " Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie? ". Żałujecie, że przez kilka najbliższych dni Jarosław Kuźniar nie będzie pojawiał się w DDTVN? Zobacz również: Wojewódzki o przejściu do śniadaniówki: "To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm"   Jarosław Kuźniar w Dzień Dobry TVN

Jarosław Kuźniar w czerwonych spodniach
Newsy
Jarosław Kuźniar dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji!
Pokłócili się o dzieci

Dzisiaj na antenie "Dzień Dobry TVN" było gorąco! Jarosław Kuźniar, który zastąpił Roberta Kanteraita i wspólnie z Anną Kalczyńską prowadzi program pokłócił się z Agnieszką Jastrzębską . A poszło o... dzieci. Jarosław Kuźniar ostro potraktował Agnieszkę Jastrzębską na wizji w „Dzień dobry TVN” Dziennikarka zaprezentowała w śniadaniówce swoją rozmowę z Zosią Ślotałą, która pojawiła się na balu TVN zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córeczki. Zaczęło się od tego, że Kuźniar na początku w ogóle nie wiedział, kim jest stylistka i nieśmiało zapytał o to koleżanki siedzące obok. Po obejrzeniu wideo, na którym gwiazda opowiadała, że jest bardzo szczęśliwa i że jej ukochany Kamil Haidar pomaga jej w opiece nad dzieckiem, m.in. przy kąpielach, Jastrzębska zaczęła wypytywać nowego prowadzącego, czy on też pomaga swojej żonie. Dziennikarz odpowiedział, że oczywiście, ale to nie wystarczyło Jastrzębskiej, która kilka razy dopytała, czy Kuźniar kąpie córkę. Ten w końcu się zdenerwował i z niesmakiem zapytał: A czy to jest najważniejsze? Akurat tego nie robię, ale robię wiele innych rzeczy. Ciekawość Agnieszki Jastrzębskiej nie pozwoliła jej jednak zakończyć tematu dziecka i zapytała Kuźniara, czy widzi swoją córkę w mediach. Jego odpowiedź była zaskakująca: Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie? Po tych ostrych słowach dziennikarz zreflektował się i dodał: Albo takim drugim Kuźniarem. Chyba nie zaiskrzyło między prowadzącym i reporterką showbiznesową DDTVN. Ciekawe, co będzie dalej... Zobacz także:  Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN i... zaliczył wpadkę!      

Agnieszka Jastrzębska w czarnym płaszczu
TV-Show
Jarosław Kuźniar dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji!
Jarosław Kuźniar dogryzł Agnieszce Jastrzębskiej na wizji!

Dzisiaj na antenie "Dzień Dobry TVN" było gorąco! Jarosław Kuźniar, który zastąpił Roberta Kanteraita i wspólnie z Anną Kalczyńską prowadzi program pokłócił się z Agnieszką Jastrzębską . A poszło o... dzieci. Jarosław Kuźniar ostro potraktował Agnieszkę Jastrzębską na wizji w „Dzień dobry TVN” Dziennikarka zaprezentowała w śniadaniówce swoją rozmowę z Zosią Ślotałą, która pojawiła się na balu TVN zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córeczki. Zaczęło się od tego, że Kuźniar na początku w ogóle nie wiedział, kim jest stylistka i nieśmiało zapytał o to koleżanki siedzące obok.   Po obejrzeniu wideo, na którym gwiazda opowiadała, że jest bardzo szczęśliwa i że jej ukochany Kamil Haidar pomaga jej w opiece nad dzieckiem, m.in. przy kąpielach, Jastrzębska zaczęła wypytywać nowego prowadzącego, czy on też pomaga swojej żonie.   Dziennikarz odpowiedział, że oczywiście, ale to nie wystarczyło Jastrzębskiej, która kilka razy dopytała, czy Kuźniar kąpie córkę. Ten w końcu się zdenerwował i z niesmakiem zapytał: A czy to jest najważniejsze? Akurat tego nie robię, ale robię wiele innych rzeczy. Ciekawość Agnieszki Jastrzębskiej nie pozwoliła jej jednak zakończyć tematu dziecka i zapytała Kuźniara, czy widzi swoją córkę w mediach. Jego odpowiedź była zaskakująca: Nie, a po co? Ma być drugą Jastrzębską, która chodzi i rozmawia o show-biznesie? Po tych ostrych słowach dziennikarz zreflektował się i dodał: Albo takim drugim Kuźniarem. Chyba nie zaiskrzyło między prowadzącym i reporterką showbiznesową DDTVN. Ciekawe, co będzie dalej...   Zobacz także:  Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN i... zaliczył wpadkę!                 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner