Anna Przybylska na gali Viva najpiękniejsi Viva najpiękniejsi - Anna Przybylska nagranie Anna Przybylska Anna Przybylska
Anna Przybylska na gali Viva najpiękniejsi
YouTube
Zobacz WIDEO
1/4
Anna Przybylska na gali Viva najpiękniejsi
YouTube

 

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Aktorka zmagała się z chorobą nowotworową. Anna Przybylska robiła wszystko, aby pokonać raka. Jeździła po całym świecie na konsultacje z lekarzami. Nie odrzucała żadnej opcji. W końcu miała dla kogo walczyć. W domu czekała na nią trójka uroczych dzieci oraz kochający partner, który wspierał ją w w dobrych i złych chwilach. Niestety, Ani nie udało się pomóc. Odeszła spokojnie, w swoim własnym domu w Gdyni, otoczona bliskimi. 

 

Zobacz także: Córka Ani Przybylskiej wygląda niczym młoda... Angelina Jolie!

 

Fani wciąż wracają do filmów, w których zagrała oraz do zdjęć, które można zobaczyć w internecie. Wszyscy pamiętają także ostatnie nagranie Ani Przybylskiej wyemitowane podczas gali VIVA! Najpiękniejsi 2013. Zobaczcie naszą galerię, aby powspominać razem z nami...

 

POLECAMY: Bliscy wspominają Anię Przybylską w jej biografii. Kolejne tajemnice są ujawniane

2/4
Viva najpiękniejsi - Anna Przybylska nagranie
YouTube

 

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską podczas VIVA! Najpiękniejsi 2013

 

Anna Przybylska została uhonorowana statuetką Viva! Najpiękniejsi 2013. Niestety, podczas uroczystej gali, która odbyła się w lutym 2014 roku, aktorka nie mogła się już pojawić. Anna Przybylska była zbyt słaba. Gwiazda postanowiła jednak nagrać film z podziękowaniami, który wyemitowano podczas imprezy. 

 

Zanim podziękuję jednak za swoją wygraną, chciałabym się podzielić taką refleksją. Ten plebiscyt jest trochę dla mnie niezrozumiały, bo trudno jest porównywać ludzi z różnych branż. Mam na myśli sportowców, dziennikarzy, aktorów, prezenterów. Zawsze zastanawiam się, czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii, i za ten szacunek i sympatię bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś (Piotr Adamczyk - przyp. red.), mam gorącą prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - żartowała Anna Przybylska.

 

Film z Anną Przybylską, który można zobaczyć w serwisie Youtube, obejrzało już ponad 2 miliony osób. Fani aktorki wciąż zostawiają tam pełne sympatii. Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami!

3/4
Anna Przybylska
ONS

 

Anna Przybylska bez wątpienia była nie tylko ulubienicą widzów, ale również innych gwiazd, które uwielbiały z nią pracować. Każdy wspomina ją z rozrzewnieniem. Anna Przybylska wciąż jest obecna w pamięci wszystkich. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod jej ostatnim nagraniem z Viva! Najpiękniejsi 2013. Choć Ani nie ma z nami już 4 lata, wpisów ciągle przybywa! 

 

- Uwielbiam ją za głos, a nie za urodę... ten głos mnie rozwalał zawsze...

- Do ostatniej chwili przepiękna

- Dobra, piękna, mądra i zdolna aktorka, kobieta, matka. Szkoda, że odeszła w tak młodym wieku

- Najładniejsza aktorka, od małego dzieciaka oczy mi się trzęsły, jak ją widziałem w TV. Szkoda, wielka szkoda, bo to już trochę minęło, a jakoś nie umiem się pogodzić z tym - piszą pod nagraniem z Anną Przybylską jej wierni fani. 

 

Zobacz także: Choroby trzustki i ich objawy: kamica przewodów trzustkowych, rak i wyspiaki

4/4
Anna Przybylska
East News
Więcej na temat Anna Przybylska