Janusz Rewiński licytuje auto - chcesz auto Siary?
ONS.pl/screen z Allegro.pl

Chcesz kupić auto Siary? Janusz Rewiński licytuje stare Volvo

 Janusz Rewiński licytuje auto - chcesz auto Siary?
ONS.pl/screen z Allegro.pl

Janusz Rewiński gdzie by się nie pojawił, od razu zdobywa rzesze fanów. Nawet na portalu aukcyjnym Allegro.pl, gdzie wystawił swoje stare auto... Jak wynika z tytułu aukcji, "przedmiotem licytacji jest Volvo 740 kombi aktora, znanego między innymi jako Siara Siarzewski z filmu Kiler".
 

Z opisu aukcji Janusza Rewińskiego wynika, że "auto Siary" zostało sprowadzone z USA wiele lat temu i właścicielowi służyło aż do teraz.
 

Rok produkcji 1988. Silnik benzynowy 1800 cm3 - da się uruchomić, klimatyzacja, elektryczne szyby, skórzane fotele, automat. Brak jest aktualnego przeglądu i od jakiegoś czasu pojazd nie był używany, co oznacza, że odbiór należy zaplanować z lawetą - czytamy.


Na zdjęciach widać, że auto jest dość mocno podniszczone - ma mocno sfatygowany lakier, ślady rdzy, potłuczone światła z tyłu, brakuje klapy wlewu paliwa... Wystawiający dodaje, że samochód jest kompletny, ale wymaga wkładu finansowego.
 
Atrakcją dodatkową, wliczoną w cenę, jest odbiór osobisty samochodu, bezpośrednio od Janusza Rewińskiego.

 

Nabywca za kwotę wylicytowaną nie tylko otrzyma Volvo 740 kombi, ale również ma zapewnione spotkanie z ciekawym człowiekiem znanym ze szklanego ekranu! 
 

Podany jest też numer telefonu sprzedawcy. Nic dziwnego, że aukcja cieszy się dużym zainteresowaniem. W momencie powstawania tego materiału odwiedziło ją na Allegro niemal 48 tys. osób! Cena rośnie szybko - jeszcze w poniedziałek "auto Siary" kosztowało tysiąc zł, we wtorek cena przekroczyła 3 tysiące.
 

A może Ty masz ochotę na "auto Siary" - aukcja kończy się 13 września

Więcej na temat aukcja Allegro Janusz Rewiński
Przeładuj

Viki Gabor najnowszy klip kręciła w USA! "Był czad"

zobacz 03:37