Nowe oblicze Greya plakat Jamie Dornan na planie Nowego oblicza Greya Jamie Dornan jako model w kampanii Calvin Klein - zdjęcia Jamie Dornan zaczynał jako model Jamie Dornan nago w reklamie jako 21-latek
Nowe oblicze Greya plakat
East News
Jak dużo pokaże?
1/8
Nowe oblicze Greya plakat
East News

Jamie Dornan pojawi się nago w jednej ze scen filmu "Nowe oblicze Greya"? W lutym premiera trzeciej i ostatniej części filmu, który powstał na podstawie książek pisarki E.L. James. Role główne w filmie zagrają - Jamie Dornan i Dakota Johnson. Od pierwszej części filmu za każdym razem przed premierą pada pytanie, czy Jamie Dornan, który swoją karierę zaczynał jako model, pokaże się w filmie zupełnie nago? Dakota Johnson wiele razy w wywiadach żartowała, że wszyscy ją o to pytają, czy Jamie pokaże penisa. W poprzednich częściach filmu - "50 twarzy Greya" i "Ciemniejsza strona Greya" nie brakowało wielu scen seksu, aktorzy odsłonili dużo ciała, ale Jamie nie zdecydował się pójść na całość i pokazać się zupełnie nago. Czy "najlepsze" Jamie Dornan i ekipa filmu zostawili na finał? Czy w filmie "Nowe oblicze Greya" aktor pokaże się nago?

ZOBACZ: Premiera "Nowego oblicza Greya" tuż, tuż! Zobacz pierwszy taniec Anastasii i Christiana! Suknia ślubna Steele robi wrażenie

2/8
Jamie Dornan na planie Nowego oblicza Greya
Eastnews

O tym, że Jamie pokaże się nago mówiło się już od 1. części filmu. Wtedy ponoć producenci proponowali mu pięć i pół miliona złotych za jeden nagi kadr. Zapewne i przy "Nowym obliczu Greya" padła podobna propozycja, ale jak podają zagraniczne media, Jamie nie pokaże się w filmie zupełnie nago, w pełnym kadrze. Fani filmu zobaczą tylko fragment jego penisa (albo jego dublera), ale na pewno nie zupełnie nagiego aktora. 

 

Skąd taka decyzja? Po pierwsze zapewne dlatego, że film musiałby wtedy dostać inną kategorię wiekową, gdyby aktor pokazał się zupełnie nago. I z pewnością w wielu krajach ta scena byłaby wycięta z filmu. Poza tym sam Jamie od początku zastrzegł producentom, że nie pokaże się zupełnie nago w filmie. Jego decyzja może zaskoczyć wielu fanów, bowiem aktor w przeszłości, gdy pracował jako model, chętnie brał udział w odważnych sesjach. Zdjęcia Jamiego z przeszłości znajdziecie w naszej galerii!

 

ZOBACZ: Dakota Johnson szczerze o relacji z Dornanem. Te wypowiedzi nie uciszą plotek...

3/8
Jamie Dornan jako model w kampanii Calvin Klein - zdjęcia
Eastnews
4/8
Jamie Dornan zaczynał jako model
Eastnews
5/8
Jamie Dornan nago w reklamie jako 21-latek
6/8
Jamie Dornan nago w reklamie jako 21-latek
7/8
Jamie Dornan nago. Jamie Dornan ciało. Jamie Dornan pośladki. Nagie zdjęcia Jamie Dornana. Jamie Dornan penis

Jamie Dornan na początku swojej kariery pracował jako model. 

8/8
Jamie Dornan nago. Jamie Dornan ciało. Jamie Dornan pośladki. Nagie zdjęcia Jamie Dornana. Jamie Dornan penis

I nie bał się odważnych zdjęć.