Jakub Świderski podzielił się na Instagramie radosną nowiną! Właśnie został ojcem po raz drugi! Uroczym zdjęciem z nowonarodzoną pociechą pochwalił się w sieci z okazji Walentynek! Na zdjęciu pozuje również jego starsza córeczka Anastazja. Koniecznie zobaczcie zdjęcie radosnego taty. To się nazywa święto zakochanych!

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio jest w ciąży. Kim jest jej partner? Oskar to znany biznesmen

Jakub Świderski z "Klanu" został ojcem po raz drugi

W polskim show-biznesie panuje prawdziwy baby boom! Dopiero co, radosną nowiną o tym, że są w ciąży podzieliły się Sylwia Przybysz, Agnieszka Włodarczyk czy Klaudia Halejcio. Na świat przyszło także kilkoro dzieci ulubionych postaci widzów ze świata rozrywki. Tym samym swoje pociechy powitały Natalia z "Rolnik szuka żony", Aleksandra Hamkało, Sylwia Dekiert, Monika Mrozowska czy Aleksandra Mikołajczyk. O tym, że właśnie został tatą poinformował również Jakub Świderski czyli Norbert z "Klanu"!

Jakub Świderski przepięknym zdjęciem pochwalił się w sieci z okazji Walentynek. W lutym 2021 roku urodziło mu się drugie dziecko, a tym samym pierwszy syn. Chłopiec otrzymał na imię Antoni, o czym poinformowała ukochana aktora, Agnieszka Przestrzelska:

Tak jak 3,5 roku temu tylko z przewagą niebieskiego a nie rożowego ;) #1week #mylove #myboy #mumandbaby @kuba_swiderski_official - napisała 3 dni temu.

Jakub Świderski z kolei pochwalił się zdjęciem z okazji święta zakochanych. Szczęśliwy ojciec na zdjęciu przytula 3,5 letnią Anastazję oraz nowonarodzonego synka, Antoniego! Gratulujemy szczęśliwym rodzicom i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Kim jest jej ukochany Robert Karaś?

Jakub Świderski z "Klanu" został ojcem po raz drugi!

Agnieszka Przestrzelska i Jakub Świderski są rodzicami dwójki dzieci. 3,5 letnia Anastazja została właśnie starszą siostrą! Witaj na świecie Antoni!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama