boharetowie serialu Rodzinka.pl kiedyś i dziś

Jak zmienili się najmłodsi aktorzy serialu "Rodzinka.pl"? Zdrójkowski, Musiał, Pawłowski

boharetowie serialu Rodzinka.pl kiedyś i dziś

Serial "Rodzinka.pl" znika z anteny po 9 latach emisji na antenie TVP. Jak donosi magazyn "Na Żywo" o decyzji Telewizji Polskiej aktorzy dowiedzieli się nagle i już zostały z nimi rozwiązane umowy. Z widzami seriali pożegnała się już Małgorzata Kożuchowska, która grała w serialu Natalię Boską. Widzowie pokochali losy szalonej warszawskiej rodziny i serial doczekał się aż 15 sezonów, a emitowany był od 2011 roku. A jak zmienili się najmłodsi bohaterowie "Rodzinki.pl"? Zobaczcie, jak Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, i  Mateusz Pawłowski wyglądali w 1. sezonie serialu, a jak wyglądają teraz!

Jak zmienili się najmłodsi aktorzy serialu "Rodzinka.pl"?

Rola Tomka w serialu "Rodzinka.pl" przyniosła Maciejowi Musiałowi ogromną popularność. Aktualnie aktor ma na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i jest też prowadzącym w programie "The Voice of Poland ". Ostatnio polski gwiazdor zagrał w serialu Netflixa "Wiedźmin". 

Mateusz Musiał w Rodzinka.pl
East News

Adam Zdrójkowski jako Kuba w "Rodzinka.pl" podbił serca widzów jako słodki łobuz. Serial stał się dla młodego aktora przepustką do kariery. Obecnie gra w wielu filmach i serialach. Wziął też udział w programach rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami" czy "Dance dance dance". Ten ostatni udało mu się wygrać!

Adam Zdrójkowski  w Rodzinka.pl
East News

Mateusz Pawłowski zadebiutował na ekranie jako Kacper w serialu "Rodzinka.pl" w 2011 roku. Miał wtedy zaledwie kilka lat, od tego czasu jego kariera mocno się rozwinęła i na swoim koncie ma rolę w  filmie "Uwolnić Mikołaja!", serialu  "Pinokio" oraz występy na deskach teatru. 

MAteusz Pawłowski Kacper z Rodzinka.pl
East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak wam mija kwarantanna ?

Post udostępniony przez Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski)

 

Jest szansa, że to nie koniec losów rodziny Boskich. Jak informuje se.pl są plany, aby powstała wersja kinowa, o czym przeczytacie tutaj! Zdjęcia prawdopodobnie ruszą już latem. 

Rodzinka.pl
Instagram

 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08