Serial "Rodzinka.pl" znika z anteny po 9 latach emisji na antenie TVP. Jak donosi magazyn "Na Żywo" o decyzji Telewizji Polskiej aktorzy dowiedzieli się nagle i już zostały z nimi rozwiązane umowy. Z widzami seriali pożegnała się już Małgorzata Kożuchowska, która grała w serialu Natalię Boską. Widzowie pokochali losy szalonej warszawskiej rodziny i serial doczekał się aż 15 sezonów, a emitowany był od 2011 roku. A jak zmienili się najmłodsi bohaterowie "Rodzinki.pl"? Zobaczcie, jak Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, i Mateusz Pawłowski wyglądali w 1. sezonie serialu, a jak wyglądają teraz!

Reklama

Jak zmienili się najmłodsi aktorzy serialu "Rodzinka.pl"?

Rola Tomka w serialu "Rodzinka.pl" przyniosła Maciejowi Musiałowi ogromną popularność. Aktualnie aktor ma na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i jest też prowadzącym w programie "The Voice of Poland ". Ostatnio polski gwiazdor zagrał w serialu Netflixa "Wiedźmin".

East News

Adam Zdrójkowski jako Kuba w "Rodzinka.pl" podbił serca widzów jako słodki łobuz. Serial stał się dla młodego aktora przepustką do kariery. Obecnie gra w wielu filmach i serialach. Wziął też udział w programach rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami" czy "Dance dance dance". Ten ostatni udało mu się wygrać!

East News

Mateusz Pawłowski zadebiutował na ekranie jako Kacper w serialu "Rodzinka.pl" w 2011 roku. Miał wtedy zaledwie kilka lat, od tego czasu jego kariera mocno się rozwinęła i na swoim koncie ma rolę w filmie "Uwolnić Mikołaja!", serialu "Pinokio" oraz występy na deskach teatru.

East News

Zobacz także

Jest szansa, że to nie koniec losów rodziny Boskich. Jak informuje se.pl są plany, aby powstała wersja kinowa, o czym przeczytacie tutaj! Zdjęcia prawdopodobnie ruszą już latem.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama