Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl"
East News

Mateusz Pawłowski z "Rodzinki.pl" dorastał na naszych oczach. Serialowy Kacperek wyrósł na niezłego przystojniaka!

Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl"
East News

Mateusz Pawłowski zadebiutował na ekranie dzięki serialowi "Rodzinka.pl", który nadawany jest w TVP nieprzerwanie od 2011 roku. Chłopiec miał wtedy zaledwie kilka lat. Mimo wszystko błyskawicznie udało mu się zdobyć sympatię widzów. Wszystko dzięki jego urokowi osobistemu. Widzowie pokochali również charakterystyczny śmiech chłopca, który od razu wprawiał wszystkich w dobry nastrój. 

Jak obecnie wygląda Mateusz Pawłowski? Na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie, aż trudno go poznać!

Jak zmienił się serialowy Kacperek z "Rodzinki.pl"?

Mateusz Pawłowski dołączył do obsady "Rodzinki.pl" w wieku siedmiu lat. Chłopak wciela się tam w najmłodszego syna Boskich, Kacperka. Jego bracia, Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski), nie zawsze traktowali go poważnie. Jednak powoli się to zmienia. Kacper przez te wszystkie lata dojrzał i z rozkosznego chłopca zmienił się w zbuntowanego nastolatka. Najbardziej odczują to jego rodzice. Do tej pory Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przynajmniej o niego nie musiała się martwić. Jednak w najnowszych odcinkach "Rodzinki.pl" wszystko się zmieni...

Julia Wieniawa pokazała niedawno na swoim Instagramie zdjęcia z planu serialu. Widać na nich Mateusza Pawłowskiego, który zdołał już ją przerosnąć. 15-latek wyrósł na przystojnego chłopaka, który z pewnością wzbudza zachwyt w swoich rówieśniczkach! 

Kariera Mateusza Pawłowskiego z "Rodzinki.pl"

Choć "Rodzinka.pl" była jego debiut, później można go było zobaczyć również w innych produkcjach. Mateusz Pawłowski wystąpił między innymi w serialu "Opowieści kota Śpiocha". Oprócz tego użyczył swojego głosu w serialu "Pinokio" oraz w filmie "Uwolnić Mikołaja!".

Myślicie, że zrobi taką karierę, jak jego serialowi bracia? Trzymamy za niego kciuki!

Mateusz Pawłowski wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Już niedługo będzie łamał kobiece serca. A może już ma jakąś sympatię? :)

Julia Wieniawa, Mateusz Pawłowski i Adam Zdrójkowski na planie
Instagram

Bardzo się zmienił przez te wszystkie lata?

Mateusz Pawłowski i Adam Zdrójkowski
Instagram

Rodziców Kacperka w "Rodzince.pl" grają Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska

Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak
East News

 

Więcej na temat Rodzinka.pl Mateusz Pawłowski
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11