Ryan Gosling z córką Esmeraldą Ryan Gosling i Eva Mendes na spacerze Eva Mendes z córką Esmeraldą Esmeralda Gosling - jak wygląda? Ryan Gosling i Eva Mendes w Nowym Jorku
Ryan Gosling z córką Esmeraldą
Facebook
1/5
Ryan Gosling z córką Esmeraldą
Facebook

Ryan Gosling i Eva Mendes są razem od 6 lat, poznali się w 2011 roku na planie filmu „Drugie oblicze” i od razu się w sobie zakochali. Choć prasa wiele razy spekulowała na temat kryzysu w związku pary, zwłaszcza przy okazji premiery filmu "La la land", gdzie Ryan występował u boku pięknej Emmy Stone, nic nie wskazuje na to, żeby życie Goslinga i Mendes uległo zmianie. Nadal są razem i wychowują 3-letnią Esmeraldę i roczną Amandę. Jak wygląda starsza córka tej pięknej aktorskiej pary?

ZOBACZ: Gosling, Somerhalder, Hemsworth i kilku innych przystojniaków - to oni mogli zagrać Greya! Zobacz

2/5
Ryan Gosling i Eva Mendes na spacerze
Facebook

Ryan Gosling i Eva Mendes w ogóle nie pojawiają się razem na imprezach i premierach filmowych, nie udzielają wywiadów na temat swojego życia prywatnego i nie opowiadają o swoich córkach. Nigdy nie zdecydowali się na sesję zdjęciową z córeczkami, ale paparazzi wyręczyli ich w tym :) Ostatnio udało im się sfotografować Evę podczas spaceru ze starszą córką Esmeraldą. Jak wygląda córka tej aktorskiej pary? 

ZOBACZ: Dziś zachwyca się nimi cały świat, kiedyś byśmy nawet na nich nie spojrzeli... Zobaczcie szokujące metamorfozy 10 światowych przystojniaków!

3/5
Eva Mendes z córką Esmeraldą
East News

Eva Mendes z córką Esmeraldą na spacerze. 

4/5
Esmeralda Gosling - jak wygląda?
East News

Córka pary otrzymała imię Esmeralda. Skąd ten wybór? Eva poprzez nadanie córce imienia Esmeralda, chciała podkreślić swoje kubańskie korzenie. 

5/5
Ryan Gosling i Eva Mendes w Nowym Jorku
East News

Ryan Gosling i Eva Mendes to jedna z najpiękniejszych par Hollywood.