Wyniki sekcji zwłok Paula Walkera
ONS
Newsy

Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu!

Praca patologa była bardzo utrudniona

Dzisiaj informowaliśmy was, że przeprowadzono sekcję zwłok Paula Walkera. Pomimo utrudnionej sytuacji spowodowanej przez zmasakrowane auto i doszczętnie spalone ciała, poznaliśmy pierwsze wyniki sekcji zwłok.

Paul Walker zmarł na skutek urazów i poparzeń odniesionych w wypadku - poinformował koroner z Los Angeles. Przyczyną śmierci jest wynik połączonych efektów traumatycznych i termicznych obrażeń. Oznacza to, że aktor nie zginął od razu, palił się żywcem. Nie znaleziono żadnych dowodów na to, że doszło do wycieku któregoś z płynów eksploatacyjnych, co według wstępnych założeń miało doprowadzić do utraty panowania nad autem.

Zobacz: Jest oficjalne wideo z tragicznego wypadku Paula Walkera

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w sobotę w miejscowości Santa Clarita, gdy pędzący z dużą prędkością samochód wypadł z drogi. Agent aktora na Facebooku poinformował, że Paul zginął od razu, dodając, że nie był kierowcą, a pasażerem.

Walker wracał z wystawy samochodowej, na której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar niedawnego tajfunu na Filipinach.

Przypomnijmy: Wywiad z Paulem Walkerem dzień przed śmiercią. Przeczuwał tragedię

Zobacz: W ostatnim filmie Walkera zagrała Polka. Jak go wspomina?

Farni żegnają Paula Walkera:

Do kin wchodzi ostatni film z Walkerem. Te sceny zagrał kilka dni przed śmiercią

Dziewczyna Paula Walkera płacze po jego śmierci
ONS/TMZ.com
Newsy
Dziewczyna Walkera opłakuje jego śmierć. Producenci filmu odwołują zdjęcia
Co dzieje się w USA przed pogrzebem aktora?

Mijający tydzień zdecydowanie stoi pod znakiem tragicznej śmierci Paula Walkera . Aktor znany przede wszystkim z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął w wypadku samochodowym, którego okoliczności bada teraz policja. Postępowanie toczy się w szybkim tempie i są już znane dokładne przyczyny śmierci gwiazdora. Przypomnijmy: Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu! Fani aktora zbierają się codziennie w miejscu wypadku, gdzie składają kwiaty, pamiątki i rzeczy związane z jego karierą. W związku ze śledztwem ten swoisty "ołtarzyk" został przeniesiony przez policję, ale to nie wpłynęło w żaden sposób na codzienne spotkania sympatyków Walkera, którzy nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Zobacz: Paul Walker udzielił wywiadu dzień przed śmiercią. Przeczuwał tragedię Po raz pierwszy od czasu informacji o tragicznym wypadku publicznie pojawiła się też wieloletnia dziewczyna Walkera, Jasmine Pilchard-Gosnell . Paparazzi sfotografowali ją przed domem ukochanego w Santa Barbara, a kobieta nie mogła powstrzymać łez. Najbardziej bolesny moment przed nią - pogrzeb gwiazdora. Ten jednak wciąż owiany jest tajemnicą z uwagi na postępowanie policji. Paul Walker osierocił też 15-letnią córkę Meadow . 13 grudnia na ekrany kin wchodzi ostatni film z udziałem Walkera. Wprawdzie zdążył on pojawić się na planie kolejnej części "Szybkich i Wściekłych", ale producenci obrazu poinformowali, że na razie wstrzymują realizację filmu. Przypomnijmy: Polka zagrała w ostatnim filmie z Walkerem. Jak go wspomina? Tak załamana dziewczyna Walkera opłakuje śmierć ukochanego przed jego domem. Zobacz: Jest oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera   (fot. TMZ.com , Dec 5, 2013) Fani wspominają Paula Walkera w miejscu wypadku:

Zwłoki Paula Walkera skremowano
ONS
Newsy
Ujawniono testament Paula Walkera. Kto odziedziczy miliony?
Aktor zostawił w spadku zawrotną sumę

Tragiczna śmierć 40-letniego Paula Walkera wstrząsnęła całym światem. Gwiazda filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym na początku grudnia zeszłego roku. Aktor wraz ze swoim przyjacielem jechał rozpędzonym porshe, które wypadło z drogi. Walker zginął na miejscu. Zobacz: Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu! Już kilka dni po tragicznej śmierci rozpoczęła się batalia o jego spory majątek, szacowany na 25 milionów dolarów . Prawo do spadku chcieli mieć zarówno rodzice aktora oraz matka jego córki. Zgodnie z jego ostatnią wolą, otrzyma go właśnie 15-letnia Meadow , jedyne dziecko zmarłego.  Czy rodzina uszanuje decyzję zmarłego? Tak wyglądał pogrzeb Walkera:

Pogrzeb Paula Walkera
ONS
Newsy
Łzy i żal na pogrzebie Paula Walkera. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktora
Równo dwa tygodnie po jego śmierci

Dwa tygodnie temu w tragicznym wypadku zginął Paul Walker . Śmierć amerykańskiego aktora wstrząsnęła nie tylko Hollywood, ale i całym światem. Od tego czasu na jego temat ukazało się tysiące publikacji, a fani z całego świata analizowali doniesienia dotyczące wypadku. Najnowsze wyniki śledztwa zdają się przynosić ostateczną odpowiedź. Przypomnijmy: Jest nowy trop w śledztwie Walkera. Znamy przyczynę tragicznego wypadku Dziś odbył się także długo oczekiwany pogrzeb gwiazdora. Rodzina Walkera zorganizowała bardzo skromną i prywatną uroczystość, do której dość długo się przygotowywano. Wczoraj skremowano szczątki zwłok Paula, a prochy rozdzielono. Część z nich trafiła do pogrzebowej urny, którą dziś umieszczono w grobie Forest Lawn Memorial Park na wzgórzach Hollywood. W ceremonii wzięła udział najbliższa rodzina i przyjaciele, w tym 15-letnia córka Meadow . Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera Ceremonię pogrzebową poprzedziło wyjątkowe spotkanie najbliższych w La Cañada Flintridge, podczas którego obejrzeli ostatni film z udziałem Walkera "Hours". Rola w tym dramacie wiele dla niego znaczyła i rodzina uznała, że to najlepszy moment na taką projekcję i perfekcyjny hołd tuż przed jego pogrzebem. Jednocześnie na oficjalnym Facebooku poinformowano, że planowana jest publiczna uroczystość dla fanów, podczas której będzie można uczcić jego pamięć. Zobacz: "Śmierć Paula Walkera to wynik rytualnego mordu" Galeria zdjęć Paula Walkera:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik