Iga Krefft w białym płaszczu
East News

Iga Krefft jest jedną z popularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a wszystko dzięki roli w serialu "M jak miłość", gdzie gra Ulę Mostowiak. Aktorka ma artystyczną duszę, a jej zachwycającego głosu mieliśmy okazję posłuchać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Gwiazda jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie oprócz swoich zdjęć publikuje też stylowe wnętrza mieszkania, mieszczącego się w jednej z warszawskich kamienic. Zobaczcie, jak mieszka Iga Krefft! Już na pierwszy rut oka widać, że aktorka lubi otaczać się przedmiotami z historią...

1/6
Mieszkanie Igi Krefft galeria obrazów na ścianie
Instagram

Iga Krefft rozpoczęła swoją przygodę z filmem w wieku zaledwie 12 lat. To wtedy po raz pierwszy pojawiła się w serialu „M jak miłość”. W dzieciństwie chodziła też do szkoły muzycznej w Gdańsku. Dziś 23-latka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Od 16. roku życia mieszka w Warszawie.

2/6
Mieszkanie Igi Krefft
Instagram

Widać jednak, że pamiątki rodzinne i zdjęcia są dla niej bardzo ważne. Na ścianach jej mieszkania możemy zobaczyć galerie złożone z różnej wielkości obrazków. Widać, że aktorka lubi otaczać się znanymi przedmiotami "z duszą". 

3/6
Mieszkanie Igi Krefft sypialnia
Instagram

W sypialni Igi Krefft główne miejsce zajmuje białe łóżko z metalową ramą, a wokół pojawia się mnóstwo dodatków i instrumentów muzycznych.

4/6
Mieszkanie Igi Krefft sypialnia
Instagram

Jak widać muzyka zajmuje w życiu gwiazdy dużo miejsca. Stojak na gitary i pianino to ważne elementy w mieszkaniu Krefft. 

5/6
Mieszkanie Igi Krefft pianino
Instagram

Większość mebli w mieszkaniu Igi Krefft pochodzi z popularniej szwedzkiej sieciówki. Komoda Malm, łóżko czy stolik nocny to przedmioty, które są dostępne w stałej ofercie Ikea. 

6/6
Mieszkanie Igi Krefft dodatki
Instagram

Z całą pewnością klimat we wnętrzu pomagają stworzyć wysokie pomieszczenia, które są charakterystyczne dla mieszkań w kamienicach. Jednak nie można zapominać o dodatkach! A tych w mieszkaniu Igi Krefft nie brakuje. Podobają Wam się takie wnętrza?

 

Więcej na temat Iga Krefft M jak miłość