Izabella Krzan to 29-letnia modelka, która w 2016 roku została miss. Jednak największą popularność zdobyła w "Pytane na śniadanie", gdzie była prowadzącą u boku Tomasza Kammela. Prezenterka, jak wszyscy koledzy i koleżanki prowadzący "Pytanie na śniadanie" pożegnała się z pracą. Teraz los się odmienił i Krzan podzieliła się wspaniałymi wieściami.

Reklama

Izabella Krzan pochwaliła się swoim szczęściem

Izabella Krzan jest bardzo pozytywną osobą. Na jej twarzy prawie zawsze widnieje uśmiech. Nic więc dziwnego, że trafiła na równie pozytywną drugą połowę. Prezenterka opublikowała właśnie zdjęcia ze swoim ukochanym i wyjawiła swoim fanom, że są ze sobą już cztery lata.

Ale heca! To już 4 lata
- napisała na Instagramie Izabella Krzan.

Na zdjęciach dodanych przez 29-latkę widać ogromną radość pary i niewiarygodną miłość w oczach. Narzeczonym Krzan jest Dominik Kowalski. Pochodzi on z artystycznej rodziny rzeźbiarzy. Matką mężczyzny jest Barbara Falender, natomiast ojciec to Grzegorz Kowalski.

Zobacz także: Liber idzie w zaparte i nie odpuszcza. Właśnie pokazał wymowne nagranie

Izabella Krzan z partnerem
Instagram@izabellakrzan
Reklama

Pod postem prezenterki pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów, którzy gratulowali i nie szczędzili komplementów. Jeden z internautów napisał:

Zobacz także
Ale będą dzieci ładne. whooooowhoo
Będą, będą. Szkoda marnować takie geny
- odpisała Krzan.
Super razem wyglądacie
- napisała jedna z obserwatorek.
Gratulacje. Pięknie razem wyglądacie
- podsumował fan.
Izabella Krzan
EOS
Reklama
Reklama
Reklama