Tegoroczny listopad to niestety niełatwy okres dla wielu gwiazd polskiego show-biznesu. Niedawno Mateusz i Matylda Damięccy pożegnali swojego ojca. W środę, 22 listopada smutne wiadomości w mediach społecznościowych przekazała Izabela Janachowska. Ekspertka ślubna poinformowała o śmierci matki.

Reklama

Izabela Janachowska żegna mamę

22 listopada rano Izabela Janachowska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie ze swoją mamą. Gwiazda przekazała, że jej rodzicielka zmarła 20 listopada. Ekspertka ślubna do poruszającego wpisu dodała fragment wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, "Spotkanie z matką".

Zobacz także: TVP w żałobie. Zmarł wieloletni pracownik stacji

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska PIOTR KAMIONKA/REPORTER
''Ona mi pierwsza pokazała księżyc/i pierwszy śnieg na świerkach/i pierwszy deszcz''. Mamo
— napisała na swoim profilu Izabela Janachowska.

Gwiazda podała szczegóły pogrzebu bliskiej osoby. Ostatnie pożegnanie Izabeli Janachowskiej odbędzie się 27 listopada o godzinie 13:00 w kaplicy na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Ekspertka ślubna poprosiła o nieskładanie kondolencji, a także uszanowanie prywatności jej i rodziny w trudnym czasie.

W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności
— dodała.

Zobacz także: Nie żyje aktor "Vabank" i "Samych swoich". Informację o śmierci przekazał portal Film Polski

Zobacz także
Reklama

W związku ze śmiercią matki przekazujemy Izabeli Janachowskiej wyrazy współczucia. Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu zmarł Maciej Damięcki, ojciec Mateusza i Matyldy Damięckich.

Izabela Janachowska z mężem
Izabela Janachowska z mężem VIPHOTO/East News
Izabela Janachowska z mężem
Izabela Janachowska z mężem PIOTR FOTEK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama