Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy

Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"

Dlaczego Izabel wciąż nosi nazwisko byłego męża?

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie swojego byłego męża! Kilka dni temu Kazimierz Marcinkiewicz opublikował w sieci oświadczenie, w którym oskarża Izabelę o "kłamliwy atak". Polityk skomentował tym samym książkę byłej żony "Zmiana", w której autorka zdradza, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem i dlaczego, według niej, doszło do rozstania.


Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

"Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."


Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz o byłym mężu w DDTVN

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza pojawiła się dziś w Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z Mateuszem Hładkim skomentowała oświadczenie polityka. Co ciekawe, autorka "Zmiany" pomimo tego, że w książce dość obszernie opisuje swoje małżeństwo z byłym premierem, zapewnia, że książka nie jest o Kazimierzu Marcinkiewiczu a o niej samej. 

Moja książka nie jest o moim byłym mężu. Książka jest o moich historiach, moich przeżyciach, doświadczeniach. Gratuluję, że ma czas żeby usiąść i napisać takie oświadczenie. Ja mu życzę jak najlepiej i chciałabym, żeby na tym etapie już zajął się swoim życiem - powiedziała była żona Marcinkiewicza. Napisałam książkę, żeby się podzielić moim życiem. Opowiadam o adopcji, depresji o bezpłodności, czyli o takich tematach, które się boimy poruszać na co dzień. Chciałam też dać możliwość potencjalnemu czytelnikowi poznania mojej osoby.

Mateusz Hładki próbował dowiedzieć się, czym obecnie Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz zajmuje się na co dzień. Była żona Marcinkiewicza nie chciała jednak tego zdradzać w śniadaniowym programie. Na pytanie czy książka ma być sposobem na zarobienie pieniędzy Izabela zaprzeczyła.

Nie, ja już spełniłam swoje marzenie. Wiesz kiedy się ucieszyłam? Kiedy minutę po premierze książki już pierwszy egzemplarz został sprzedany - powiedziała autorka "Zmiany".

Dziennikarz DDTVN zauważył, że była żona Kazimierza Marcinkiewicza wciąż nosi jego nazwisko. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz stwierdziła, że chętnie to zmieni, jednak teraz nie może tego zrobić  ze względu na "problemy prawne".  Przeczytacie książkę Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz? 

 

Zobacz także: Izabela Marcinkiewicz zdradza pikantne szczegóły związku z premierem: Nie wychodziliśmy z sypialni

 

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie byłego męża.

Isabel Marcinkiewicz w sądzie

 

I zapewniła, że życzy mu wszystkiego co najlepsze.

Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Zakończyła się sprawa rozwodowa Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel! Była żona polityka otrzyma bardzo wysokie alimenty!
Zakończyła się sprawa rozwodowa Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel! Była żona polityka otrzyma bardzo wysokie alimenty!
Tabloid dotarł do zeznań Kazimierza Marcinkiewicza ze sprawy rozwodowej
ONS
Newsy
Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"
Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"

Kazimierz Marcinkiewicz wydał oświadczenie, w którym broni się przed oskarżeniami byłej żony. Polityk zdecydował się skomentować książkę Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, którą za pośrednictwem Facebooka ostatnio pochwaliła się jego była żona. Izabela zdradza w niej, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem oraz ujawnia kulisy ich głośnego rozstania. Jak Kazimierz Marcinkiewicz zareagował na książkę "Zmiana"?   Oświadczenie Kazimierza Marcinkiewicza w sprawie książki jego byłej żony Izabeli Od kilku dni media rozpisują się o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz "Zmiana", w której była żona Kazimierza Marcinkiewicza relacjonuje, jak wyglądało jej życie u boku polityka. Autorka książki zapowiedziała, że dzięki niej, czytelnicy będą mogli poznać jej prawdziwą historię "bez cenzury". Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w swojej książce opisała m.in. jak wyglądało jej spotkanie z mężem podczas ich rozprawy rozwodowej. Zastanawiałam się, jak będzie wyglądał. Czy będzie smutny, przygnębiony, z podkrążonymi oczami? Nic podobnego. Mój - jeszcze aktualny - mąż wyglądał kwitnąco, trochę przybrał na wadze. Twarz miał odprężoną, jakby to, co się między nami dzieje, nie wiele go kosztowało. Ja byłam rozedrgana, nogi mi drżały, za dużo mówiłam do mojego prawnika. Czułam się, jakbym miała za chwilę zemdleć. W pierwszych fragmentach książki, które znalazły się w internecie można też przeczytać słowa Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, która twierdzi, że były premier nigdy jej nie kochał. O książce od razu zrobiło się głośno! Teraz wydanie jej postanowił skomentować sam Kazimierz Marcinkiewicz, który zapewnia w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku, że jego była żona kłamie. Polityk zdradza, że jego była żona nie potrafiła zaakceptować jego dobrych relacji z dziećmi z poprzedniego małżeństwa. ...

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram
TV-Show
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE
To będzie hit! Nie uwierzycie, kto wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! ZDJĘCIE

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego! Okazuje się, że była żona Kazimierza Marcinkiewicza przyjęła zaproszenie do talk-show TVN. Informacje o tym, że pojawi się w programie Wojewódzkiego autorka książki "Zmiana" osobiście przekazała swoim fanom na Facebooku.    Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz u Kuby Wojewódzkiego Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w ramach promocji swojej książki zgodziła się przyjąć zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Była żona polityka nie zdradziła jednak, kiedy pojawi się na planie talk-show. Jedno jest pewne - zapowiada się gorący odcinek, a internauci już ostrzegają autorkę książki "Zmiana" przed ostrymi pytaniami Wojewódzkiego.  Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego porozmawiać o książce ZMIANA I o życiu.  Dziękuję za wsparcie - napisała Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Jak na deklarację byłej żony Marcinkiewicza zareagowali internauci? Kuba????....Odważna decyzja...   Ja bym mocno przestrzegała przed takim krokiem. Pojawienie się  Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego zaskoczyło również Karolinę Korwin-Piotrowską . Co napisała dziennikarka? A to prawda, ze Isabel M. blogerka, poetka, rozwódka, ekspertka i pisarka ma być gościem u KW?#sztos#szołbizwPolandzie. Jesteście zaskoczeni? Będziecie oglądać odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza?   Zobacz także:  Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"   Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz pochwaliła się fanom, że wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaskakujące doniesienia...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner