Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy

Była żona Marcinkiewicza odpowiada na oświadczenie polityka! "Chciałabym, żeby zajął się swoim życiem"

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie swojego byłego męża! Kilka dni temu Kazimierz Marcinkiewicz opublikował w sieci oświadczenie, w którym oskarża Izabelę o "kłamliwy atak". Polityk skomentował tym samym książkę byłej żony "Zmiana", w której autorka zdradza, jak wyglądało jej małżeństwo z byłym premierem i dlaczego, według niej, doszło do rozstania.


Zobacz: Kazimierz Marcinkiewicz wydał OŚWIADCZENIE w sprawie książki jego byłej żony Izabeli! "Kłamliwy atak"


Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz o byłym mężu w DDTVN

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza pojawiła się dziś w Dzień Dobry TVN, gdzie w rozmowie z Mateuszem Hładkim skomentowała oświadczenie polityka. Co ciekawe, autorka "Zmiany" pomimo tego, że w książce dość obszernie opisuje swoje małżeństwo z byłym premierem, zapewnia, że książka nie jest o Kazimierzu Marcinkiewiczu a o niej samej. 

Moja książka nie jest o moim byłym mężu. Książka jest o moich historiach, moich przeżyciach, doświadczeniach. Gratuluję, że ma czas żeby usiąść i napisać takie oświadczenie. Ja mu życzę jak najlepiej i chciałabym, żeby na tym etapie już zajął się swoim życiem - powiedziała była żona Marcinkiewicza. Napisałam książkę, żeby się podzielić moim życiem. Opowiadam o adopcji, depresji o bezpłodności, czyli o takich tematach, które się boimy poruszać na co dzień. Chciałam też dać możliwość potencjalnemu czytelnikowi poznania mojej osoby.

Mateusz Hładki próbował dowiedzieć się, czym obecnie Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz zajmuje się na co dzień. Była żona Marcinkiewicza nie chciała jednak tego zdradzać w śniadaniowym programie. Na pytanie czy książka ma być sposobem na zarobienie pieniędzy Izabela zaprzeczyła.

Nie, ja już spełniłam swoje marzenie. Wiesz kiedy się ucieszyłam? Kiedy minutę po premierze książki już pierwszy egzemplarz został sprzedany - powiedziała autorka "Zmiany".

Dziennikarz DDTVN zauważył, że była żona Kazimierza Marcinkiewicza wciąż nosi jego nazwisko. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz stwierdziła, że chętnie to zmieni, jednak teraz nie może tego zrobić  ze względu na "problemy prawne".  Przeczytacie książkę Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz? 

 

Zobacz także: Isabel Marcinkiewicz zdradza pikantne szczegóły związku z premierem: Nie wychodziliśmy z sypialni

 

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz skomentowała oświadczenie byłego męża.

Isabel Marcinkiewicz w sądzie

 

I zapewniła, że życzy mu wszystkiego co najlepsze.

Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49