Irina Shayk podczas sesji zdjęciowej
East News

Irina Shayk ma już nowego partnera? Została przyłapana z tajemniczym mężczyzną w Nowym Jorku!

Irina Shayk podczas sesji zdjęciowej
East News

Irina Shayk i Bradley Cooper jednak się rozstali?! Ostatnio świat obiegły takie informacje, których para jednak w żadnej sposób nie skomentowała. Mimo że kilka tygodni później została przyłapana na wspólnych zakupach i spacerze z córką, to jednak wciąż nie było wiadomo, czy Irina i Bradley wciąż są razem. Teraz plotki o rozstaniu dodatkowo podsyca fakt, że piękna modelka została przyłapana z tajemniczym mężczyzną w Nowym Jorku! Czyżby to był jej nowy partner?

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem?

O kryzysie w związku Iriny i Bradleya słyszało się już od dawna. Wszystko zaczęło się, gdy Bradley wystąpił wraz z Lady Gagą w "Narodzinach gwiazdy". Wtedy pojawiły się plotki o romansie pary. Tymczasem Irina robiła dobrą minę do złej gry, nawet wtedy gdy jej partner wpatrywał się czule w Lady Gagę na scenie podczas wspólnego występu z utworem "Shallow". Tej chemii nie dało się nie zauważyć! 

Do tej pary jednak nikt, ani Irina, ani Bradley, ani również Lady Gaga, nie skomentował medialnych doniesień i plotek o romansie i rozstaniu modelki z aktorem. Nowe zdjęcia Iriny mówią jednak wiele. Modelka została przyłapana z tajemniczym mężczyzną w Nowym Jorku. Wszyscy zaczęli podejrzewać, że to jej nowy partner. Jaka jest jednak prawda?

Dailymail.co.uk donosi, że mężczyzna jest prawdopodobnie projektantem i nazywa się Ali Kavoussi, jest przyjacielem Iriny. Wciąż jednak nie wiadomo, czy Irina wciąż jest związana z Bradleyem. Myślicie, że para się rozstała?

 

Moda i obuwie dla całej rodziny w dobrych cenach. Skorzystaj z rabatów dostępnych na Limango kody rabatowe.

 

Irina Shayk została przyłapana  z Alim Kavoussim, który jest jej przyjacielem

Irina Shayk z nowym facetem
Instagram

Na razie nie wiadomo, czy Irina wciąż jest z Bradleyem 

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

 

 

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40