Joanna Opozda opublikowała romantyczne zdjęcie z Antonim Królikowskim. Odkąd ujawnili, że się spotykają, coraz chętniej pokazują jak spędzają czas. Nie wszystkim podoba się jednak, że aktor tak szybko ułożył sobie życie po rozstaniu z poprzednią partnerką. Swoje niezadowolenie wyrazili pod zdjęciem zakochanych. Joanna nie pozostała obojętna na komentarz godzący w dobre imię jej ukochanego i stanęła w jego obronie! O co poszło?

Reklama

Zobacz także: Antek Królikowski pokazał tapetę w telefonie. Jest na niej Joanna Opozda ale jaka!

Joanna Opozda stanęła w obronie Antoniego Królikowskiego

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spotykają się od niedawna, jednak widać, że łączy ich gorące uczucie. Początkowo próbowali utrzymać swoją relację w tajemnicy, jednak od kiedy prawda o tym, że się spotykają wyszła na jaw, coraz śmielej publikują wspólne zdjęcia w sieci. Mają za sobą już pierwsze publiczne wyjścia. Aktorka towarzyszyła również ukochanemu podczas Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej, który od tego roku nosi imię Pawła Królikowskiego. To zdecydowanie było jedno z najważniejszych wydarzeń dla rodziny Królikowskich. Zakochani wybrali się również na wspólne wakacje. Antoni zdradził, że zwraca się do Joanny określeniem "Słoneczko" oraz podzielił się z fanami swoją tapetą na telefonie - chyba nikogo nie zdziwi, że znajdowało się na niej piękne zdjęcie Joanny.

Nowy związek Joanny i Antoniego nie wszystkim się jednak podoba. Wielu internautów pozwoliło sobie na uszczypliwe komentarze, między innymi atakujące Antka Królikowskiego pod jednym z najnowszych zdjęć pary:

Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek co te kobity w nim widza ????

Joanna Opozda postanowiła nie pozostać takiego komentarza bez odpowiedzi i stanęła w obronie swojej miłości:

Zobacz także

Nie mierz ludzi swoją miara ????

Niestety bycie osobą publiczną ma swoje wady a jedną z nich jest właśnie ciągłe wystawianie na ocenę innych. Mamy nadzieję jednak, że ani Antoni ani Joanna nie będą zbytnio przejmować się niesłuszną krytyką w komentarzach. Niech im się wiedzie, trzymamy kciuki!

Zobacz także: Antek Królikowski niechcący zdradził, jak zwraca się do Joanny Opozdy! Ale słodko

Joanna Opozda stanęła w obronie Antoniego Królikowskiego.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są parą od niedawna.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama