Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni
1/4
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni

Zachowanie duetu Fit Lovers w ostatnim odcinku programu "Ameryka Express" znów wzbudziło wielkie emocje wśród internautów! Pamela i Mateusz od początku show TVN byli uznawani za jedną z najfajniejszych par najnowszej edycji. Niestety, kilka tygodni temu widzowie nie zostawili na nich suchej nitki po tym, jak pokłócili się przed kamerami- Mateuszowi nie sposobał się wówczas sposób siedzenie jego ukochanej, która miała na sobie krótką spódnicę. 

 

Pamela, nie świeć d*pą!- wypalił Mateusz.

 

Za nami  kolejny odcinek show, w którym znów nie zabrakło emocji. Za co tym razem oberwało się duetowi Fit Lovers? Zobaczcie, jak zachowanie Mateusza komentują internauci! 

 

Zobacz także: Fit Lovers wyjaśniają awanturę w autobusie i pokazują USUNIĘTE sceny z "Ameryka Express"

2/4
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

W ostatnim odcinku show "Ameryka Express" uczestnicy musieli znaleźć i wykopać totemy. Jedna osoba z pary patrząc na mapę musiała nawigować swojego partnera, który musiał zająć się kopaniem. Duet Fit Lovers zdecydował, że poszukiwaniem zajmie się Mateusz a nawigowaniem Pamela. Niestety, w trakcie wykonywania zadania zrobiło się gorąco i Mateusz nie ukrywał zdenerwowania! 

To jest kolejna bezsensowna informacja, Pamela- komentował wskazówki swojej partnerki. 

Pamela próbowała rozładować złe emocje wyznając miłość Mateuszowi, ale w odpowiedzi usłyszała tylko, że to nie czas na takie rozmowy. 

Jak na zachowaie Mateusza zareagowali internauci? Odpowiedź na następnej stronie. 

3/4
Fit Lovers
Instagram

Jak zachowanie duetu Fit Lovers komentują internauci?

Cos tam u nich nie gra. Z odcinka na odcinek widac coraz wieksza spine. Zwlaszcza u niego.


Każdy kto trochę przeżył, poznał trochę ludzi i charakterów wie, że między nimi nie jest tak wesoło i tak lovers jak sami chcieliby to wmówić ludziom. Dzieciaki niestety łykają tę sciemę.


Toksyczny związek, facet typ "przemocowca " i laska , którą tak zniżył do parteru, że ta nabrała przekonania ,iż bez niego z niczym sobie nie poradzi. Ale żeby pewne rzeczy dostrzegać , trzeba jednak być dorosłym, umieć określać sytuacje, emocje, ludzi, charaktery itp- komentują na Instagramie. 

 

 

4/4
East News

Widzieliście ostatni odcinek programu "Ameryka Express"? Waszym zdaniem Mateusz rzeczywiście przesadził? 

 

Więcej na temat Azja Express