Gwiazdy na Instagramie Instagram Anny Przybylskiej Instagram Agnieszki Szulim Instagram Kate Rozz Instagram Dody
Gwiazdy na Instagramie
Instagram
Rozz łapie stopa, a reszta? Zobaczcie
1/11
Gwiazdy na Instagramie
Instagram

Pierwszy tydzień października dla polskich gwiazd na Instagramie upłynął dość spokojnie - widać, że powoli coraz bardziej jesienna pogoda sprawia, że i oni mają ochotę na żarty i wygłupy, a fotki na popularnym portalu to dobry sposób na poprawienie humoru.

Nie brakuje jednak zaskoczeń - Kate Rozz pokazała zdjęcie, na którym... łapie stopa do Paryża. Dawid Woliński wciąż ochoczo fotografuje się w windzie, ale tym razem nie robi tego sam. W jego ślady postanowiło iść kilka innych gwiazd i zdjęć "z ręki" i popularnym "dziubkiem" nie zabrakło, a dorobiła się go nawet... Karolina Korwin Piotrowska. Musicie to zobaczyć :)

Polskie gwiazdy na Instagramie w mijającym tygodniu:

2/11
Instagram Anny Przybylskiej
Instagram Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i jej walka z natrętnymi paparazzi nie ustaje, ale tym razem aktorka postanowiła podejść do tematu z humorem i sfotografowała się z wielkim kolorowym aparatem w ręku :)

3/11
Instagram Agnieszki Szulim
Instagram Agnieszki Szulim

Szalona ekipa programu "Na Językach" pod przywództwem Agnieszki Szulim na bieżąco komentuje aktualności z polskiego show-biznesu i postanowiła pokusić się również o własną wersję popularnych fotek z dziubkiem. Jak efekt? ;)

4/11
Instagram Kate Rozz
Instagram Kate Rozz

Kate Rozz opublikowała fotkę, na której łapie stopa do Paryża, podpisując ją "w drodze na Paris Fashion Week". Z hashtagów celebrytki jednak możemy wyczytać, że chodzi o nową sesję zdjęciową :)

5/11
Instagram Dody
Instagram Dody

Doda już niejednokrotnie udowodniła, że kołnierz ortopedyczny, który nosi po wypadku w niczym nie przeszkadza byciu ikoną stylu - tutaj kolejne zdjęcie, na którym nie zwracamy uwagi na kołnierz, a na fantastycznie modną kreację gwiazdy. Oby tak dalej :)

6/11
Instagram Roberta Lewandowskiego
Instagram Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski pokazał, że ma do siebie dystans i zamieścił fotkę, na której... sam robi sobie zdjęcie czyli popularne "selfie". I to jakim sprzętem! ;)

7/11
Instagram Paulli
Instagram Paulli

Paulla założyła konto na Instagramie stosunkowo niedawno, ale już szaleje - pod fotką, którą widzicie powyżej, zamieściła mnóstwo hashtagów, ale jeden spodobał nam się najbardziej - #BadGirl ;)

8/11
Instagram Moniki Brodki
Instagram Moniki Brodki

Monika Brodka po serii wyczerpujących koncertów postanowiła urządzić sobie wakacje, ale w odróżnieniu od innych gwiazd nie opala się na jakiejś rajskiej plaży, a podróżuje po świecie. Efektem są też niestandardowe zdjęcia - zamiast fotek w bikini dostajemy miejskie ciekawostki, które swoim artystycznym okiem wyłapuje wokalistka.

9/11
Instagram Dawida Wolińskiego
Instagram Dawida Wolińskiego

Dawid Woliński codziennie fotografuje się w windzie i w zasadzie zdjęcia niczym się od siebie nie różnią za wyjątkiem stylizacji, ale tym razem na jednej z fotek towarzyszy mu ktoś inny niż on sam, więc... doceniamy ;)

10/11
Instagram Natalii Lesz
Instagram Natalii Lesz

Natalia Lesz jest chyba ostatnio w bojowym nastroju, o czym może świadczyć najnowsza fotka z jej Instagramu. Kto naraził się piosenkarce?

11/11
Instagram Joanny Krupy
Instagram Joanny Krupy

Amerykańskie życie Joanny Krupy to prawdziwa bajka. Ostatnio modelka przywdziała przepiękną kreację i wraz z przyjaciółką pojechała na kolejną dużą imprezę - my też chcemy do Miami! ;)