Gwiazdy na Instagramie Instagram Edyty Herbuś Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion Instagram Joanny Krupy Instagram Marty Grycan
Gwiazdy na Instagramie
Instagram
Doda, Kwiatkowski, Herbuś i inni
1/11
Gwiazdy na Instagramie
Instagram

Przed wami kolejne podsumowanie aktywności rodzimych gwiazd na Instagramie. Nasze celebrytki (i celebryci) po świętach nieco zaniedbali swoje profile, ale nie oznacza to, że nie da się wyłowić z nich kilku perełek. Doda opublikowała zdjęcia  z tajemniczym przystojniakiem, Joanna Krupa pokazała fotki ze swoich hollywoodzkich urodzin, a Dawid Woliński... Dawid jak zwykle kusi półnagi w łóżku, ale tym razem z wyjątkowym gościem. Kinga Rusin z kolei pochwaliła się swoją mamą, więc możemy ocenić podobieństwo - już możemy wam zdradzić, że jest więcej niż spore!

Zobaczcie najciekawsze zdjęcia gwiazd na Instagramie z minionego tygodnia:

2/11
Instagram Edyty Herbuś
Instagram Edyty Herbuś

Edyta Herbuś jest ostatnio w refleksyjnym nastroju, a na jej profilu nie zobaczymy już typowych "samojebek" czy innych standardowych zdjęć. Jest nieco artystycznie, inaczej, tajemniczo...

3/11
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion

Maff nie ma litości dla swoich fanów. Blogerka regularnie publikuje zdjęcia, na których widać jej idealnie wyrzeźbiony brzuch. Motywuje!

4/11
Instagram Joanny Krupy
Instagram Joanny Krupy

Joanna Krupa świętowała swoje urodziny na więcej niż tylko jednej imprezie. Na huczną balangę wpadła jej sławna koleżanka, Carmen Electra. Spójrzcie tylko na ten tort :)

5/11
Instagram Marty Grycan
Instagram Marty Grycan

Marta Grycan to już w zasadzie instagramowa blogerka. Tutaj w kolejnej kreacji, tym razem na biało... jak wam się podoba?

6/11
Instagram Dawida Wolińskiego
Instagram Dawida Wolińskiego

Dawid Woliński nie ma problemów z eksponowaniem swoich wdzięków, a selfie z łóżka to już dla niego codzienność. Tym razem jednak podbił stawkę obecnością swojego uroczego pieska. Liczba lajków i komentarzy pod zdjęciem mówi sama za siebie!

7/11
Instagram Dody
Instagram Dody

Doda wybrała się na wiosenny spacer z przystojnym brunetem i choć wielu fanów już ekscytowało się "nowym" wybrankiem idolki, wokalistka wszystkich uspokoiła - to tylko kuzyn.

8/11
Instagram Kingi Rusin
Instagram Kingi Rusin

Jeśli ktoś miał wątpliwości, z kim Kinga Rusin wybrała się na Wielkanoc do Rzymu, teraz już ich mieć nie powinien - dziennikarka opublikowała urocze zdjęcia z mamą.

9/11
Instagram Zosi Ślotały
Instagram Zosi Ślotały

Zosia Ślotała korzysta z wiosennej pogody i wybrała się na przejażdżkę rowerem. Stylistka zadbała oczywiście o odpowiedni outfit, nam najbardziej przypadły do gustu okulary!

10/11
Instagram Dawida Kwiatkowskiego
Instagram Dawida Kwiatkowskiego

Armia fanek Dawida Kwiatkowskiego mdleje pod niemal każdym jego zdjęciem, ale wyobraźcie sobie, co musi się dziać, gdy wokalista opublikuje taką fotkę. On wie jak podkręcić atmosferę!

11/11
Instagram Natalii Siwiec
Instagram Natalii Siwiec

Natalia Siwiec odwiedziła swoją ulubioną makijażystkę, a efektami jej pracy pochwaliła się na Instagramie. Czerwone usta kuszą jak zawsze :)