Newsy

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zdradzili, gdzie spędzają więcej czasu! Jak Adrian czuje się u Ilony?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zdradzili, jak często się spotykają! Zaskoczeni?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" są jedyną parą z szóstej edycji, która poznała się w programie i nadal się spotyka. Nie podjęli jeszcze decyzji o ślubie, ale bardzo często się widują, co można zobaczyć w ich relacjach publikowanych na Instagramie. Ilona pomaga Adrianowi w szklarni, a z kolei rolnik zaraził się od partnerki miłością do koni i sam zdecydował się na zakup kucyków.

A jak czują się w rodzinnych domach swoich partnerów? Adrian odnajduje się w mieście? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co para nam zdradziła. Dowiecie, się gdzie spędzają najwięcej czasu. Będziecie zaskoczeni!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zapytani o ślub! Ich reakcja jest bardzo wymowna

Zobacz także
Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior

Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo! 

Rolnik szuka żony, nowe uczestniczki

Dwie uczestniczki w zapowiedzi 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Wejdą do programu?

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": czy Ilona jest zazdrosna o Adriana? Rolnik zdradził nam całą prawdę na ten temat!
"Rolnik szuka żony": czy Ilona jest zazdrosna o Adriana? Rolnik zdradził nam całą prawdę na ten temat!

Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" . Od ponad pół roku tworzą zgraną i szczęśliwą parę, która zyskała rzeszę fanów. Wydaje się, że ta dwójka jest dla siebie stworzona! Ilona jest piękną i zaradną kobietą, a Adrian przystojnym rolnikiem, prowadzącym swój własny biznes. Jednak czy pomiędzy tą dwójką nie ma w takim razie zazdrości o drugą połówkę? Zobacz także:  Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazali efekty wspólnej sesji zdjęciowej. Ile w niej namiętności! Na początku udziału w programie "Rolnik szuka żony" Adrian przyznał, że chciałby, aby jego partnerka była wyrozumiała, ale przede wszystkim aby nie była zazdrosna. Czy Ilona wpisuje się w oczekiwania młodego rolnika? Odpowiedź znajdziecie z naszym wideo! Co więcej, dowiecie się także, jak rodziny Ilony i Adriana zareagowały na ich związek!

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Martą Manowską. Jak jest po programie?
W "Rolnik szuka żony" Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Martą Manowską. Jak jest po programie?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" poznali się w programie i nadal są razem! Wszystko m.in. dzięki Marcie Manowskiej, która Ilonie i Adrianowi niemal od samego początku bardzo kibicowała, choć musimy przyznać że ich relacja nie była "pewniakiem" ostatniej edycji programu. Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" w dziewczęcej stylizacji. Ta sukienka to hit wiosny 2020! Czy Ilona i Adrian mają nadal kontakt z Martą Manowską? Jak się kontaktują i czy się przyjaźnią? Posłuchajcie, co powiedzieli w rozmowie z Party.pl Ilona i Adrian! Zobacz także:  Po rozstaniu z Jakubem Ania z "Rolnik szuka żony" spędza Walentynki w Rzymie! Z kim? Zobaczcie zdjęcia Marta Manowska jest bardzo ciepłą osobą - tym właśnie zaskarbiła sobie serca uczestników "Rolnik szuka żony".

Natalia z "Rolnik szuka żony" wytknęła szczegół na zdjęciu Adriana
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ważny szczegół na zdjęciu Adriana. Na to uwagę mogła zwrócić tylko kobieta
Adrian z "Rolnik szuka żony" pochwalił się nowym zdjęciem. Natalia dostrzegła dziwny szczegół. Co na to Ilona?

Adrian  z " Rolnik szuka żony " jest bardzo aktywny w sieci. Postanowił zaprezentować fanom efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej. O komentarz pokusiła się Natalia, przyjaciółka Ilony z programu. Szczegół, który dojrzała na fotce i wytknęła Adrianowi mogła dostrzec tylko kobieta. Co na to Ilona?  Zobacz także:  Szykuje się wyjątkowa edycja "Rolnik szuka żony"! Do programu zgłosiło się... rodzeństwo! Natalia z "Rolnik szuka żony" zauważyła ciekawy szczegół na zdjęciu Adriana. Co na to Ilona? Sytuacja związana z pandemią koronawirusa w Polsce zdecydowanie nie ułatwia spędzania wolnego czasu, którego w związku z obostrzeniami mamy więcej niż zwykle. Adrian z "Rolnik szuka żony" jednak się nie nudzi. Postanowił wykonać sesję zdjęciową z udziałem Atosa - konia. Efektami pochwalił się na Instagramie.  Selfie mi nie wychodzą 😅 lecz efektami tej sesji aż chcę się z Wami podzielić, nigdy się tak nie cieszyłem jak z efektów tej współpracy z Atosem, a Wy czym teraz zajmujecie sobie czas wolny? Natalia, przyjaciółka pary, poznana na planie hitowego programu TVP zwróciła uwagę na mały szczegół znajdujący się na zdjęciu. Skupiła swoją uwagę na damskiej dłoni, która podawała siano koniowi.  Kogo to dłoń? Ilona Twoja? :D - zapytała Ilona potwierdziła i otrzymała komplement od koleżanki:  Bardzo ładne paznokcie kochana :* Adrian nie krył swojego rozbawienia:  Natka, jesteś niemożliwa 😂 zdjęcie konia, a Ty paznokcie zauważyłaś 😂 Na szczęście Natalia doceniła również modela oraz jego niestandardowe uczesanie. Jednak nie można jej odmówić spostrzegawczości. Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner