Instagram

"M jak miłość" wciąż bije rekordy popularności? Wyniki oglądalności ostatniego sezonu są jednoznaczne!

Instagram

"M jak miłość" miażdży konkurencję! Uwielbiany przez widzów serial już od wielu lat jest jednym z największych hitów Telewizyjnej Dwójki, a perypetie rodziny Mostowiaków przyciągają miliony widzów przed telewizory! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl ostatni sezon popularnej "Emki" oglądało średnio... 5,77 mln osób! TVP2 w czasie nadawania serialu jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym. Który odcinek przyciągnął najwięcej widzów? 

"M jak miłość" hitem TVP2!

Za nami finałowy odcinek ostatniego sezonu "M jak miłość". Wszyscy fani z pewnością czekają już na kolejną odsłonę serialu, ale zanim jednak hit TVP2 wróci na antenę, zobaczcie, który odcinek ostatniej serii cieszył się największym zainteresowaniem. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl najwięcej osób obejrzało odcinek "M jak miłość" wyemitowany 30 stycznia- TVP2 wybrało wówczas 6,43 mln widzów! Stacja była liderem na rynku telewizyjnym w czasie nadawania serialu. Na drugim miejscu znajdował się TVN z wynikiem oglądalności 1,45 mln. 

Wszystko wskazuje więc na to, że "M jak miłość" to największy telewizyjny hit tej wiosny! Czekacie już na nowe odcinki serialu?

Zobacz także: Artur z "M jak miłość"? Krzepiński z "Barw Szczęścia" A może Darek z "Na Wspólnej"? Który czarny charakter działa Wam na nerwy?

M jak miłość przyciągał średnio 5,77 mln widzów.

M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Serial TVP2 zmiażdżył konkurencję.

M jak miłość - kto odchodzi z serialu?
Mat. prasowe

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55