Zarobki Kasi Tusk
ONS

Ile Kasia Tusk zarabia na blogu?

Zarobki Kasi Tusk
ONS

Kasia Tusk od prawie trzech lat prowadzi swojego bloga makelifeeasier.pl, na którym prezentuje swoje stylizacje, doradza czytelniczkom jak się ubrać czy ciekawie spędzić wolny czas. Popularność strony internetowej córki premiera nie maleje, a co za tym idzie przychody z działalności stale się powiększają.

Specjaliści z branży co jakiś czas starają się wyliczyć ile premierówna jest w stanie zarobić na swojej internetowej działalności. W ostatnim numerze "Newsweek'a" eksperci podali, że Tusk aktualnie może zarabiać nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie. Tygodnik przytoczył również wypowiedź Kasi, z jednego z jej ostatnich wywiadów, w którym zdradziła skąd czerpie korzyści majątkowe.

- Uważam, że zarabiam dużo jak na swój wiek, ale większość tak zwanych korzyści majątkowych to w moim przypadku ubrania, dodatki i kosmetyki, które dostaję od firm.


Jak widać prowadzenie dobrego modowego bloga w Polsce się opłaca. Blogerki nie są już na marginesie show-biznesu. W ciągu ostatnich miesięcy urosły do ranki pierwszoligowych celebrytek, które zasiadają w pierwszych rzędach pokazów mody i zapraszane są na otwarcia najmodniejszych butików. Kasia Tusk miała nosa, aby zacząć pisać o modzie i powoli tworzy swoje małe imperium ;)

Zobacz: Kasia Tusk na otwarciu butiku Louis Vuitton

Ostatnie wakacje Kasi Tusk:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54