Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aneta Zając schudła! Jak?
Newsy

Aneta Zając schudła aż 10 kilogramów! Wiemy, jak tego dokonała

Ta walka trwała ponad rok! Udało się. Aneta Zając sporo schudła.  Miesiącami unikała publicznych wyjść, nie pozowała na ściankach. Teraz już wiemy dlaczego. Aneta Zając niedawno pojawiła się na widowni „Tańca z gwiazdami” z okazji nagrania 100. odcinka tego show i wszyscy oniemieli na jej widok.


Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę",  mówi znajoma aktorki.


Jak udało nam się dowiedzieć, Zając musiała odstawić cukier, tłuste mięsa i makaron z mąki pszennej, a podstawą jej codziennego menu były warzywa i owoc. Jej dieta była zbliżona do tego, co proponuje dr Dąbrowska, ale ponieważ trwała dłużej, zalecenia nie byty tak restrykcyjne. Aktorka sama przygotowywała dla siebie posiłki, ponieważ bardzo lubi gotować. Obiecała też, że z tej okazji reaktywuje swojego bloga - „Zając kica w kuchni”, na którym będzie zamieszczać przepisy dietetyczne, które sama opracowała. Ale to nie koniec. Aktorka przez cały rok kilka razy w tygodniu ćwiczyła na sali treningowej. Było ciężko, ale się opłacało!

Kiedyś miłość, dziś konflikt! Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk walczą w sądzie. Dlaczego?

Ile schudła Aneta Zając?

Aneta schudła 10 kilogramów, ma płaski brzuch, zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję. Do tego świetnie się czuje i tryska humorem. Czyżby była gotowa na miłość? Bardzo jej tego życzymy. Trzymamy kciuki, by utrzymała tę rewelacyjną formę. Z metamorfozy mamy cieszą się teraz najbardziej jej synowie - Robert i Michał, którzy mają po 9 lat, chodzą już do trzeciej klasy!


Zmiana jest widoczna! 10 kilo mniej robi wrażenie!

Aneta Zając schudła
Eastnews

Więcej - w nowym "Fleszu"!

Basia Kurdej Szatan i Kasia Cichopek na okładce Flesza

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając
East News
Newsy
Jak oni wyrośli! Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka mają już 8 lat!

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk mają dwóch synów - powitali ich na świecie wiosną 2011 roku. Choć trudno w to uwierzyć,  Robert i Michał mają już osiem lat ! Jak informowaliśmy w najnowszym "Party",  sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi w stopniu pozwalającym matce samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z synami . Ale wyrok jest nieprawomocny. Na co dzień Michałem i Robertem opiekuje się Aneta Zając, która bardzo dba o ich prywatność. Aktorka jest aktywna na Instagramie i czasem pokazuje na nim swoich synów, jednak nigdy nie publikuje zdjęć, na których widać ich twarze. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia synów Zając i Krawczyka! To już naprawdę duzi chłopcy! Zobacz także:  TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Aneta Zając
East News
Newsy
Aneta Zając świętuje dzisiaj urodziny! Czy wreszcie jest szczęśliwa?

Aneta Zając obchodzi swojego 37. urodziny! Nie da się ukryć, że ostatnich kilka lat w życiu gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" było wyjątkowo burzliwych. W 2011 roku aktorka została mamą bliźniaków, a zaledwie rok później jej partner Mikołaj Krawczyk zostawił ją. Od tego momentu musiała mierzyć się z wieloma plotkami. Na szczęście zawsze mogła liczyć na przyjaciół, m.in. Ulę Dębską, z którą również gra na planie "Pierwsza miłość". Jak wyglądało życie Anety Zając przez ostatnie lata i czy w końcu odnalazła szczęście? Zobaczcie nasz materiał wideo. Aneta Zając obchodzi 37. urodziny Aneta Zając wreszcie jest szczęśliwa? 

Aneta Zając w bluzce w gwiazdki
ONS
Newsy
Aneta Zając świętuje dziś urodziny :) Tego o jej życiu mogliście nie wiedzieć!
5 faktów, o których nie mieliście pojęcia!

  Aneta Zając, gwiazda serialu "Pierwsza miłość", świętuje dziś 36. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich jej fanów materiał z 5 ciekawostkami na temat jej życia. Mamy nadzieję, że Ci najwierniejsi będą zaskoczeni, choć pewnie o swojej idolce wiedzą wszystko :)   A Anecie życzymy dużo szczęścia i miłości! Sto lat <3   Zobacz także:  TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?   Tak zmieniała się Aneta Zając!   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner