Aneta Zając schudła! Jak?

Aneta Zając schudła aż 10 kilogramów! Wiemy, jak tego dokonała

Aneta Zając schudła! Jak?

Ta walka trwała ponad rok! Udało się. Aneta Zając sporo schudła.  Miesiącami unikała publicznych wyjść, nie pozowała na ściankach. Teraz już wiemy dlaczego. Aneta Zając niedawno pojawiła się na widowni „Tańca z gwiazdami” z okazji nagrania 100. odcinka tego show i wszyscy oniemieli na jej widok.


Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę",  mówi znajoma aktorki.


Jak udało nam się dowiedzieć, Zając musiała odstawić cukier, tłuste mięsa i makaron z mąki pszennej, a podstawą jej codziennego menu były warzywa i owoc. Jej dieta była zbliżona do tego, co proponuje dr Dąbrowska, ale ponieważ trwała dłużej, zalecenia nie byty tak restrykcyjne. Aktorka sama przygotowywała dla siebie posiłki, ponieważ bardzo lubi gotować. Obiecała też, że z tej okazji reaktywuje swojego bloga - „Zając kica w kuchni”, na którym będzie zamieszczać przepisy dietetyczne, które sama opracowała. Ale to nie koniec. Aktorka przez cały rok kilka razy w tygodniu ćwiczyła na sali treningowej. Było ciężko, ale się opłacało!

Ile schudła Aneta Zając?

Aneta schudła 10 kilogramów, ma płaski brzuch, zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję. Do tego świetnie się czuje i tryska humorem. Czyżby była gotowa na miłość? Bardzo jej tego życzymy. Trzymamy kciuki, by utrzymała tę rewelacyjną formę. Z metamorfozy mamy cieszą się teraz najbardziej jej synowie - Robert i Michał, którzy mają po 9 lat, chodzą już do trzeciej klasy!


Zmiana jest widoczna! 10 kilo mniej robi wrażenie!

Aneta Zając schudła
Eastnews

Więcej - w nowym "Fleszu"!

Basia Kurdej Szatan i Kasia Cichopek na okładce Flesza

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27