Iga Lis w jeansowych szortach Iga Lis i Taco Hemingway  Iga Lis i Taco Hemingway na wakacjach
Instagram/ONS
Zobaczcie!
1/5
Instagram/ONS

 

Ponad 2 miesiące temu na jaw wyszło, że Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, jest szczęśliwie zakochana. Jednak największe emocje wzbudziła informacja w kim! To Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, 27-letni muzyk, który podbija serca młodego pokolenia. 

Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali. Iga planuje wyjechać z Polski i studiować za granicą, z dala od rodzimego show biznesu. Możliwe, że wybierze Londyn, gdzie częściowo mieszka Filip - informował pudelek.pl jakiś czas temu.

Teraz wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie i para spędza właśnie wspólnie czas w podróży po USA! Iga pokazała na swoim Instagramie zdjęcia i filmik z podróży, a na nim...

Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Nie tylko Iga Lis spotyka się ze znanym raperem. One też pokochały "łobuzów"!

2/5
Iga Lis w jeansowych szortach

 

Do tej pory Iga Lis nie komentowała informacji, dotyczących jej związku z Taco i w przeciwieństwie do wielu nastolatek, nie publikowała słodkich wspólnych zdjęć. Ostatnio jednak Iga i Taco zostali przyłapani przez paparazzi. Zdjęcia pary były jednoznaczne - tych dwoje łączy coś wiecej niż przyjaźć!

Głośno było także o utworze, w którym Taco rapował o uczuciu do kobiety. Wszyscy domyślają się, że chodzi o Igę!

3/5
Iga Lis i Taco Hemingway
Instagram

 

Iga, na swoim profilu na Instagramie, pochwaliła się nagraniem z Wielkiego Kanionu w Kolorado. Widać na nim człowieka w białej koszulce. Choć nie sposób dojrzeć jego twarzy, można się domyślać, że to Taco. Podczas gdy jego ukochana uwiecznia wspólne chwile, on podziwia widoki.

 

Zobacz: Iga Lis przypadkiem zdradziła, jak ważny jest dla niej Taco Hemingway! Czy tylko my to zauważyliśmy?

4/5
 Iga Lis i Taco Hemingway na wakacjach
East News

 

Ostatnio sporo mówiło się o wyjeździe Igi na studia do Stanów. Wszyscy zastanawiają się, co wtedy stanie się z jej związkiem z Taco. Kto wie, być może raper wyjedzie razem ze swoją ukochaną? 

 

Zobacz: Tomasz Lis jest wściekły na chłopaka Igi? Taco Hemingway nieźle podpadł dziennikarzowi!

5/5
East News?Instagram
Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway