Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
East News

PIERWSZE WSPÓLNE ZDJĘCIE Igi Lis i Taco Hemingwaya! Są parą?

Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
East News

Gdy w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się ze znanym polskim raperem, nikt nie chciał w to wierzyć. Ani Iga Lis ani Taco Hemingway nie potwierdzili tych doniesień. Z kolei Kinga Rusin spytana o to, czy zna twórczość rzekomego chłopaka jej córki, z uśmiechem przyznała, że nie jest mu ona obca!

 

Zobacz: Kinga Rusin poznała już chłopaka Igi Lis? Wiemy!

 

Niedawno w internecie pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie Igi Lis i Taco Hemingwaya. Para pojawiła się razem na jednym z festiwali muzycznych, który odbył się na początku czerwca w Warszawie.

 

 

Przeglądając Instagrama, natrafiłam na ten film. Może i nie udowadnia on w 100%, że @iga_lis i @tacohemingway są parą, ale jednak... w końcu coś konkretnego. I żeby nie było, nie oceniam, ale jakoś przykro mi z tego powodu. Ten kto słucha utworów @tacohemingway na pewno czuje się lekko zdezorientowany tym co się dzieje. @iga_lis znana jest przede wszystkim z tego, że jej rodzice są „sławni”. Wiem, że nie powinnam ocenić, ale Filip po prostu idzie w komercję. Może to dobrze, może nie, ale po tym co ostatnio się dzieje, ja powoli przestaje wierzyć w to, że to co robił było szczere. Nagrania z Quebo, również mówią wiele. #tacohemingway #igalis #hiphop #owf2018 #orangewarsawfestival

Post udostępniony przez @ tacohemingway_igalis

 

Co więcej, informator serwisu plotek.pl donosi, że zakochani wybrali się niedawno na wspólne wakacje.

 

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki  - twierdzi informator Plotka.

 

Mamy nadzieję, że już niedługo jedno z nich opublikuje więcej wspólnych zdjęć! Trzymamy za nich kciuki!

 

POLECAMY: Iga Lis i Taco Hemingway są parą?! Poznaj szczegóły ich związku

 

Iga Lis i Taco Hemingway są parą!

Iga Lis i Taco Taco Hemingway są parą
Instagram

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48