Wraca program Idź na całość!

To Prima Aprilis? Wraca kultowy program "Idź na całość"! I poprowadzi go Zygmunt Chajzer?

Wraca program Idź na całość!

Wraca kultowy teleturniej "Idź na całość"! Nową odsłonę tego show zobaczymy w TV 4, a w roli prowadzącego oczywiście Zygmunta Chajzera. Na razie nie wiadomo, kiedy premiera, ale to może być wielki hit!

Ale czy to może prima aprilisowy żart? Czwórka, która tę informację podała, zapewnia, że nie. Stacja obchodzi dziś swoje 16-lecie i pierwsze kroki na polskim rynku telewizyjnym stawiała w czasie, gdy ostatnie edycje programu cieszyły się wielomilionową oglądalnością. Po 15 latach przygotowuje nową odsłonę  kultowej produkcji. Z powrotu programu "Idź na całość" cieszy się syn Zygmunta Chajzera, Filip:

I to jest najlepszy news ever. Tata wraca:) Zonk wraca:) Polska znowu pójdzie na całość!!! Idź na całość reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata!!! - napisał dziennikarz. 

Program Idź na całość był nadawany w latach 1997-2001 w Polsacie. W show brały osoby losowo wybrane z widowni. Konkurencji było kilka, a w finale jedna z osób mogła wybrać nagrodę kryjącą się za jedną z bramek - mogło to być m.in. futro, zestaw płyt DVD, auto (Fiat 126P), 200 złotych, albo odejść z niczym - wtedy w bramce pojawiał się słynny ZONK! Pamiętacie? 

 

Zobacz: Wpadka w programie "Mali giganci"! Pomylili nazwisko Filipa Chajzera...

 

Zygmunt Chajzer w Idź na całość!

Zygmunt Chajzer w Idź na całość

 

Program Idź na całość kilkanaście lat temu zrobił furorę!

Więcej na temat Zygmunt Chajzer
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36