Synek Idy Nowakowskiej ma już 8 miesięcy, co prezenterka TVP postanowiła uczcić na swoim Instagramie wyjątkowo uroczym nagraniem, na którym Maksymilian Marek śmieje się od ucha do ucha.

Reklama

Osiem miesięcy radości, miłości i śmiechu - pisze szczęśliwa Ida Nowakowska.

Zobaczcie sami!

Ida Nowakowska z synkiem na nagraniu

W maju 2021 roku Ida Nowakowska pierwszy raz została mamą - na świecie pojawił się jej wymarzony synek, który otrzymał imię Maksymilian Marek. Szczęśliwa prezenterka i jej mąż, Jack Herndon oszaleli na punkcie chłopca, podobnie jak fani gwiazdy, którzy od czasu do czasu mogą go oglądać na Instgaramie Nowakowskiej, ale nie tylko! Niedawno Ida wraz z Maksem pojawili się na koncercie TVP "Bo w rodzinie siła" - tancerka na scenie zadedykowała mu kołysankę.

Syn Idy Nowakowskiej ma już 8 miesięcy. Na Instagramie prezenterka postanowiła podzielić się radosnym filmikiem z tej okazji. Nic słodszego dziś nie zobaczycie :)

Zobacz także: Te gwiazdy urodziły w 2021 roku! Kaczorowska, Halejcio, Przybysz, Sarsa, Mrozowska... GALERIA

Zobacz także

Tak też uważają fani Idy Nowakowskiej, komentując post prezenterki "Pytania na śniadanie":

Coo? On już jest taki duży????? śliczny aniołek????

A nosek cała mama, słodziak ❤️

Jesteście piękni obydwoje ????❤️ ale Maksymilian to jest taka wisienka na torcie ????????????

Instagram

Ida Nowakowska to jedna z najbardziej zapracowanych mam w polskim show-biznesie. Już tydzień po porodzie wróciła do telewizji! Widzowie mogli ją oglądać w takich produkcjach jak "Dance Dance Dance" czy "You Can Dance". Regularnie prowadzi "Pytanie na śniadanie" oraz wszelkie większe koncerty TVP, jak np. te sylwestrowe.

Piętka Mieszko
Reklama

Ida Nowakowska uwielbia spełniać się w roli mamy:

Ten jego zawadiacki uśmiech skradł moje serce! Bycie mamą to najpiękniejsza rola mojego życia. Mogę patrzeć na syna godzinami, bawić się z nim. Zabrzmię pewnie mało wiarygodnie, ale nawet gdy wielokrotnie budził się w nocy, wstawałam do niego szczęśliwa, bo wiedziałam, że tylko dzięki mnie ta kochana istota będzie zaopiekowana i radosna - mówiła niedawno w rozmowie z "Party" Ida.

Reklama
Reklama
Reklama