Party Stories
ONS
Newsy

"I don't like Anna Mucha"

Akcja bojkotowania Muchy na Facebook'u rozpoczęta
Anna Mucha uwielbia skandaliki. Doskonale wiedziała, że zakładając na siebie futro i demonstracyjnie w nim paradując ściągnęła na siebie gromy krytyki. Mucha wywołała ogromne oburzenie obrońców zwierząt. Za pośrednictwem Facebooka każdy może wyrazić swoją dezaproabtę względem naturalnych futer, a co za tym idzie niechęć do Ani!  Fundacja "Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!" stworzyła specjalną aplikację, w której każdy kto na nią kliknie dołącza się do sprzeciwu. Programik nosi nazwę "I don't like Anna Mucha", a więc o gorszej reklamie Mucha nie mogła nawet sobie wymarzyć. Fundacja Viva! tak argumentuje swoją decyzję:
 
"Osoby publiczne często sądzą, że sam fakt, bycia popularnym sprawia, że społeczeństwo je popiera i jest zachwycone wszystkim co robią. Możemy pokazać, że bardzo się mylą. Anna Mucha nigdy nie ukrywała swojego uwielbienia dla zwierzęcej sierści, a my przypominamy, że do uszycia przeciętnej wielkości futra, trzeba zabić: 27 szopów, 40 soboli, 11 rysi, 18 lisów, 55 norek, 100 szynszyli, 152 gronostaje, 100 wiewiórek...”. 

A Wy co sądzicie o nagonce na Muchę? Zgadzacie się?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
kolaz_viva_czapki.jpg
Viva!
Newsy
Akcja charytatywna Avanti Konieczko i Vivy!
Daj ciepło zwierzakom!

Właśnie ruszyła akcja charytatywna Avanti Konieczko i fundacji Viva „Daj ciepło zwierzakom”. Znana polska marka Avanti Konieczko, specjalizująca się w zimowych akcesoriach m.in. czapkach, butach i mufkach, przeznaczyła aż 300 szt. czapek na licytacje, z których całkowity zysk zostanie przekazany na pomoc potrzebującym zwierzakom. Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Fundacja prowadzi Schronisko w Korabiewicach, w którym opiekuje się 300 zwierzętami różnych gatunków – głównie psami i końmi. Gwiazdy wspierające akcję Akcję wspiera wiele osób publicznych, m.in. Maffashion, Joanna Moro, Anna Piszczałka, Beata Sadowska, Anna Cieślak, Agnieszka Włodarczyk, Marta Wierzbicka, Renata Dancewicz, Honorata Skarbek, Dorota Czaja, Lidia Popiel, Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Aleksandra Kostka, Monika Zamachowska, Dorota Gardias, Anna Guzik, Justyna Sieniawska, Candy Girl, Agnieszka Kaczorowska, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Herman oraz wiele innych. Pomimo tego, iż czapki są zdecydowanie damskie, również Panowie biorą udział w akcji, m.in. Wojtek Błach czy Michał Tomala . Dodatkowo cała drużyna siatkarek z klubu Atom Trefl Sopot „Daje ciepło zwierzakom”! Ty też możesz pomóc Gwiazdy fotografują się w czapkach przeznaczonych do licytacji. Jeśli chcecie kupić modny dodatek, a przy okazji wspomóc potrzebujące zwierzęta zapraszamy do licytacji: Link do licytacji   Czapki przeznaczone do licytacji za pośrednictwem serwisu Allegro są wykonane z całkowicie syntetycznych, ekologicznych materiałów. Licytacje będą odbywały się w sposób ciągły aż do końca lutego.

ONS
Newsy
Mucha: "Mam zamiar przeżyć SUPERORGAZM przy porodzie"
"Jestem dzieciorobem". Będzie kontrowersyjny poród roku?

Anna Mucha słynie z kontrowersyjnego sposobu bycia. Już nie raz udowodniła, że ma niesamowity dystans do samej siebie i lubi prowokować media. Na chwilę przed swoim porodem udzieliła wywiadu Piotrowi Najsztubowi , dla magazynu "Viva!", a także wzięła udział w przedporodowej sesji zdjęciowej. Zapytana o to, czy boi się samego porodu i rozstępów, które często są nieodłącznym jego efektem, odpowiedziała: - Nie wiem, czy słyszałeś, o tym, że kobiety przy porodach mają możliwość przeżycia superorgazmu? I ja mam zamiar się o tym przekonać. Więc co ty mi tutaj o jakichś rozstępach, kiedy ja mam w perspektywie najpiękniejszy orgazm? -. Co więcej, Mucha poprosiła dziennikarza o nazywanie jej "dzieciorobem". Wyszło kontrowersyjnie? habibi

mat. prasowe
Newsy
Viva!: Anna Mucha z brzuszkiem!
Celebrytka dołączyła do grona gwiazd, które pozowały w ciąży na okładkach. Oceń, czy wypadła równie dobrze!

Anna Mucha wystąpiła na okładce najnowszego wydania magazynu Viva! Gwiazda, wyglądające wyjatkowo seksownie, eksponuje swój już dość duży brzuszek. Oprócz sesji okładkowej w numerze znajduje się również obszerny wywiad z Muchą przeprowadzony przez Piotra Najsztuba . Oto fragment:   Piotr Najsztub: Wyobrażałaś sobie ten moment, kiedy dowiesz się, że jesteś w ciąży? Anna Mucha: Zaskoczę cię. Wyobrażałam sobie.   Piotr Najsztub: Jak? Anna Mucha: Trochę inaczej, niż było. Wyobrażałam sobie, że będzie to piękna, romantyczna chwila, że jak się dowiem, to przygotuję niespodziankę dla swojego partnera, na przykład kupię malutkie buciki, przygotuję odpowiednią atmosferę, żeby wprowadzić go w temat…   Piotr Najsztub:  I powiesz mu, a on oszaleje? Anna Mucha: Tak, i będziemy tak szaleć! I w zasadzie to się zgodziło z rzeczywistością…   Cały wywiad znajdziesz w magazynie Viva, a teraz zobacz światowe gwiazdy, które w ciąży pojawiły się na okładkach znanych magazynów!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner