"Hotel Paradise": Robert i Magda nie są już razem
Instagram

"Hotel Paradise 2": Robert nie chce znać Magdy! "Nie chcę do tej relacji wracać nawet myślami" 

"Hotel Paradise": Robert i Magda nie są już razem
Instagram

Historia Magdy i Roberta w "Hotelu Paradise 2" dobiegła końca tuż przed wielkim finałem. Decyzją części uczestników, którzy wzięli udział w ostatecznej "pandorze" ten duet najmniej zasługiwał na finał. Jak już wiadomo, związek uczestników nie przetrwał po finale. W sieci pojawił się już emocjonalny wpis Magdy, w którym napisała: 

Poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu.

Jest również stanowisko Roberta! Uczestnik odcina się od byłej programowej partnerki i publikuje gorzki wpis. Zobaczcie, co było powodem zakończenia relacji według Roberta. Czy jego serce ponownie jest zajęte? 

Zobacz także: Magda i Robert odpadli z "Hotelu Paradise"! Czy dalej są w związku?! Jest komentarz uczestniczki!

"Hotel Paradise 2": Robert odcina się od Magdy 

Magda i Robert zakończyli wczoraj swoją przygodę w "Hotelu Paradise 2". Okazuje się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Niedługo po ogłoszeniu programowego werdyktu oboje umieścili w sieci wpisy, w których poinformowali o definitywnym końcu swojej relacji. 

Magda zarzuciła partnerowi kłamstwa oraz niedomówienia, które miały zadecydować o jej decyzji o zerwaniu, z kolei Robert ma inne zdanie na ten temat. 

Historia w @hotelparadise.tvn7 skończyła się dla mnie i mówiąc szczerze to uważam że dobrze. Czas wrócić do normalnego życia i iść do przodu. Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu. Była to burzliwa relacja do której nawet myślami nie chce wracać i wolę by tak zostało. #star

Zasugerował, że Magda lubiła nim rządzić i nie było w tej relacji miejsca na szacunek. Podczas wczorajszej "pandory" maglujący finalistów uczestnicy również zarzucili Robertowi, że podporządkowuje się kobiecie i nie ma własnego zdania. Zasugerowali, że po związaniu z Magdą bardzo się zmienił i przestali się z nim dogadywać. 

Jeżeli facet jest z kobietą to nie oznacza, że powinien cały się oddać tylko pozostać nadal sobą a nie być pod pantofelkiem - mówił Ivan

Podczas "pandory" Robert zaprzeczył temu, że komukolwiek się podporządkowuje ale w swoim najnowszym wpisie przyznaje rację kolegom z programu: 

Ciężko było się odbudować po tym wszystkim, ale mam lekcje na przyszłość by nigdy nie dać się podporządkować osobie i dać się sterować jak tresowana małpka. A to jak mogliście zobaczyć jak uwielbia to robić. Nie wspomnę o szacunku... Ale nie ważne ! Na tym zakończę nie będę robił z tego sensacji a życie dalej zweryfikuje i karma✌🏼

W dalszej części podsumowuje swój udział w programie, twierdząc że to była wspaniała przygoda. Zwrócił się również do wszystkich tych, którzy kibicowali jego związkowi z Magdą: 

(...) drodzy obserwatorzy mogę powiedzieć szczere Przepraszam za rozczarowanie, ale mam nadzieję że zrozumiecie że tak jest lepiej 🙏

Czy znalazł nową miłość po programie?

A ja buduje dalej swoje szczęście. Bo teraz naprawdę czuję że żyję ! #happiness

Spodziewaliście się takiego zakończenia tej relacji? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam"

Robert z "Hotelu Paradise 2" zerwał kontakt z Magdą. Poinformował, że jego związek z uczestniczką zakończył się niedługo po powrocie z Bali. Zasugerował, że chciałby już zapomnieć o tej relacji. 

Robert i Magda odpadli tuż przed finałem drugiej edycji "Hotelu Paradise". Zajęli trzecie miejsce w całym sezonie. 

Hotel Paradise
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51